Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érti a lányokat? Aki igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a lányokat? Aki igen az segíthetne:D Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy szeptemberben új osztályba mentem ahol 30 lány volt,és hát volt aki tetszett is... volt aki viszonozta a tetszésemet,de elcsesztem,mivel azt mondtam magamnak ,hogy én ilyen lánynak úgyse kellenék és inkább hozzá se szóltam,köszönni se köszöntem neki... pedig szerelmes lettem belé... na hát az történt,hogy mivel elég jó csaj,ezáltal kelendő volt és lett is egy csávója neki novemberbe.Most is tart a kapcsolatuk,és jó párszor sírt már utána,tehát szereti... de még mindig tisztán le lehet venni,hogy ő se nekem és én se neki nem vagyunk közömbösek... és szemezgetünk órákon meg minden ami ilyenkor szokott lenni.De mondom még egyszer beszélgetni nagyon nem szoktunk.... Miért csinálja ezt??? ha van csávója és szereti is.... ?? annyit még,hogy a lány eléggé 10/10es,de más nálam jobb fiúkkal ezt nem csinálja,szóval nem csak szórakozik velem,de akkor meg nem értem.....
2012. máj. 30. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mint te is mondtad, van párja, úgyhogy szállj le róla!

Az, hogy szemezget veled, nem jelent semmit. Attól, hogy van barátja még imponál neki, ha másnak is bejön, ennyi.

2012. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy meg kiderítheted ha közeledsz felé.mondjuk amig van pasija nem ajánlom...

2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az ismeretlen mindig érdekes!:) lehetséges, hogy neki csak valami különleges vagy amit még nem tudott megfejteni, bár nem vagyok tisztában a lány intelligenciahányadosával. meg egyébként is, attól mert néha néha megnéz még szeretheti teljes szívével a barátját. hűséget fogadtak nem vakságot. majd ha már nem lesznek együtt én akkor próbálkoznék a helyedben, semmikép se szakíts szét egy párt, legyél türelmes. a végén mindig azok járnak jól akik türelmesek:)
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondom nem is beszélek vele:D szval semmi ...de ez a lány kb csak a b*ziknak nem jön be...és amúgy meg más csávókat simán lekoptat meg minden... engem meg nagyon nem.... de mondom van palija, és mikor elkezdtek járni akkor abbahagyta ezt a közeledését,de márciustól újból elkezdte....én nem értem.... csak a barátom akar lenni? vagy én nem tudom:D
2012. máj. 30. 18:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapszabály..


Házi nyúlra nem lövünk.Csak a baj lesz vele.Hidd el.

2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én 18 és a lány is
2012. máj. 30. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
az ilyesféle gondolatok helyett inkább próbálj meg vele beszélgetni és kiderülne...
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na már most ez mindenkinek úgy jött le,hogy én el akarom szedni a barátjától... ez nem így van... ő mutatja mindig ki a szimpátiáját.... na jó én is:D dehát nem vagyok b/zi
2012. máj. 30. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:

1. van barátja

2. ha az elején ilyen rideg voltál, szegénynek elvetted az önbizalmát, vagy kedvét, ami rád irányúlt, ennek ellenére még mindig szimpatizál, de ha te nem nyitsz, ő nem fog

2012. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát mondom akkor várd meg mig nem lesz pasija... mást nem nagyon tudsz tenni :)

lánytól függ h mit jelent nála.. lehet barátkozna, lehet csak figyelemre vágyik stbstb

20/L

2012. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!