Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy is a nők választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy is a nők választanak férfit, akkor a férfiak dolga viszonylag egyszerűnek tűnik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, elég eljárni egy-két helyre, mondani egy-két vicceset, és ha valakinek bejövök, úgy is lecsap majd rám.

2012. máj. 14. 04:48
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Elmondom, felém hogyan működik ez. Na nem mintha én nagyon komolyan tolnám, de azért ismerem a módját. Az első lépés, hogy megmutatom milyen értékes gyerek vagyok. Ez az öltözködéssel kezdődik, és a gesztusaimon, a szókincsemen át folytatódik korlátlanul, tehát végtére a teljes egészem a fontos. Ezután a legjobb formámban lemegyek egy szórakozóhelyre - hogy differenciáltan mutassam be - és eggyé válva a zenével elkezdek vonaglani - vagy táncolni, ahogy tetszik - egy idő után pedig figyelem a gyűrűt magam körül. Ne tévesszen meg, ez nem az amikor büdös vagy és védtávot tartanak, hanem mikor elkezd rendeződni a tömeg, és a tekintetek elkezdenek rajtam összpontosulni, és a dj is bennfentesként tekint rám. Már a bejáratnál celeb testbeszéddel erősítek rá a belépőre, tehát jó esetben azonnali a hatás, ugyanis ha egy irányba sokan néznek akkor a többi tekintet is oda terelődik. Ha pedig már abba az irányba néz az ember, nem kérdés ki keltette fel a figyelmet.

Tehát elkezdenek odajönni az első emberek cigivel, sörrel kínálni, spanolni.


Elfelejtettem mondani, de fontos hogy nincsenek ismerősök a klubban! Csak bementem és kész.


Ezután, ha kicsit járkálok a pulthoz, meg ide oda lesz olyan 5-6 lány akikbe folyamatosan belebotlok. Tág pupillával néznek de ez nem keverendő össze az ittas leányzók nézésével, ez sokkal tisztább, ugyanakkor fátyolos tekintet. Ezután kiválasztom közülük azt akivel foglalkozni szeretnék, majd egy random lányt közülük akit megragadok és beviszem táncolni. Ha 20 perc után sem tűnik el a kiválasztottam, és látom csak rám vár egy pohár pezsgővel leülök vele egy csendes részre, beszélgetek vele róla, kitalálom mi a kedvenc színe és hasonlók, aztán lekapom. Ha olyan kedvem van táncolni viszem, ha olyan akkor egyből haza. Tehát a nők maximum pályáznak, de a döntőt túl kell élniük. Szerintem ez így elég tiszta, érthető, és vitathatatlan mindkét nem számára.

2012. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

???

Ez egy filmben volt? Vagy esetleg egy új film főszereplőjének a bemutatása? Esetleg személyesen Tenk Turner?


Amúgy pedig természetesen mindkét nem dönt. Nem vagyunk a kirakatban, hogy a lány válasszon, majd hazavigyen mint a nyereményt a célbalövésen. Az esetek nagy részében mi kezdeményezünk. Mi döntjük el, hogy kinél próbálkozunk. Tehát döntünk. Mi választunk, majd teszünk a dologért, a végén pedig a csaj különböző szempontok alapján dönt. De nem ő választ ki minket, hanem mi őket amikor odamegyünk.

Abban az esetben igaz, hogy ők választanak, ha soha semmi nem jön össze és úgy vagyunk vele, hogy mindegy ki csak csaj legyen.

2012. máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a sok pua-s műmacsót......
2012. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a fényképem is mellékelem a válaszom mellé elítélhetnének öngyilkosságban való közreműködésért, mert akik lepontoztak ki is nyírnák magukat.

Üdv, Tenk Turner

2012. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ke lányok komolyan ennyire szánalmas vagytok?

Ennyire fájt az igazság?

És meg h nektek van önkritikátok.......

2012. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők mondják, hogy a nők választanak... meg azok a pasik, akik nem tudnak férfiként viselkedni.

Az első kommentnél csak az utolsó bekezdésben lett világos, hogy nem lány írja...


Általában a férfi választ, de mindkét nem dönt.

2012. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben választ a nő, hogy a nő agyában az első pillanatban eldől, hogy az illető pasinak van esélye, vagy nincs. Ha van, akkor adja a jeleket, vagy legalábbis fogadja azokat. Ha nincs, akkor a pasi hozhatja a csillagokat is az égről.

Pasiknál úgy tudom, hogy ez nem pont így megy, ők kóstolgatnak, mielőtt eldöntik, hogy van-e esély.

2012. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon jol leirtad!

A no valaszt, vagyis inkabb csak bolint. Ha oda mesz, beszelgetsz vele egy kicsit 15 perc utan megerzi az ember hogy szimpatikus a masiknak vagy sem.

De azt azert ne vard h a no menjen oda hozzad..

27F

2012. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, tapasztalt, intelligens és magabiztos Vagy, akkor igen. Simán az összes nő oda lesz érted és körbe fognak majd zsongani, aztán csak kiválasztasz egyet és kész. Viszont, ha a leírtak közül valamelyik hibádzik, akkor már bonyolódik a dolog.


Nem nézel ki jól ----> többet kell dumálni

Nem Vagy tapasztalt ----> a nő észreveheti és behülyít, vagy többet kell kamuzni

Nem Vagy intelligens ----> hamar kiderül és átvághatnak, vagy lehúzhatnak a nők

Nem Vagy magabiztos ----> nem fogsz a nővel egyről a kettőre jutni és nem fogod tudni az eseményeket dominálni


Nagyjából ennyi a lényeg dióhéjban.

2012. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!