Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi emberrel feküdt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi emberrel feküdt le élete során a párotok? Nem zavar ez a szám Titeket sohasem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 19:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
62%

az enyémnek én voltam az első, ő is nekem...nem jó ez így. de ebbe ne menjünk bele.

na szóval akkor a kérdésed lényege az, hogy tied előszeretettel teszi a dolgát ott ahol és amikor kedve szottyan.

nekem egy ilyen biztos nem kellene.

ez egy intim dolog normál esetben ami nem az utcára, és nem egy lépcsőházba illik bele az én véleményem szerint.

és szerintem az ilyen viselkedés azért némiképp árulkodik az illető jelleméről.

2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
49%
5ös vagyok. én barátom is zenész :)) és nem zavar, hogy sok lánnyal lefeküdt (20 éves koráig sztem azért sok a 10 fölötti szám), de azt mondta legalább kiélte magát, és most már csak én vagyok és leszek is (reméljük :D) mindketten 23 évesek vagyunk, 3 éve vagyunk együtt. régen sz@r volt, ha arra gondoltam h milyen lányokkal volt együtt, de rájöttem h felesleges ezen rágódni.
2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteggel (tuti, hogy kétjegyű szám és nem egyessel kezdődik :D), de egyáltalán nem zavar, sőt tetszik, hogy ennyi nő után mégis inkább engem választott :D De sosem kérdeztem pontos számot, sőt egyáltalán nem faggattam erről, csak beszélgetésekből kiderült, hogy nem egy nővel volt már dolga.
2012. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%

Hát úgy 5-6 Én még nem vagyok húsz ő már 28 és nem zavar.

L

2012. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
9%

12/13, a "zenészfiús :D" vagyok, és pont így vagyok vele, mint te, egyelőre zavar, pedig azt mondja ő is, hogy így legalább kiélte magát és csak én kellek neki.


meglátjuk, mikor békélek meg a dologgal :P

2012. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Igen, tizenegyes, a barátom még csak júniusban tölti a húszat és előszeretettel teszi a dolgát ott ahol épp kedve szottyan. Ugyan nem feküdt le hétnél több emberrel, de úgy gondolja, hogy ez nagyon kevés, hogy kellett volna még egy pár, hiszen ő férfi és "egy férfinek legalább száz nővel lefeküdni illik." A legjobban az zavar, hogy a hét közül csak egy volt a barátnője, a többibe csak üríteni akart, ott ahol éppen eszébe jutott, ez sajnos valóban elárul egyet s mást arról, hogy milyen ember, vagy milyen ember lesz belőle. Engem zavar.
2012. máj. 30. 19:24
 17/42 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

1. Fogalmam sincs! És nincs is semmi közöm hozzá. Az még előttem volt, és nem tartozik beszámolni nekem róla.


2. Nem, nem zavar. Az zavarna, ha MOST lefeküdne mással. De az nagyon. :-)

2012. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kevéssel, engem mégis volt, hogy zavart. Mindent megbeszélünk és 6 éve élünk együtt boldogan. Tanultam belőle, hidd el, nem számít a múlt, a most a lényeg egyedül. A sok kérdés, ami motoszkál bennünk, csak elbizonytalanít feleslegesen. Vajon őt ez zavarja fordítva? Nem hiszem. Akkor neked sem kell, hogy ez gond legyen. Természetes dolog, hogy próbálkozik az ember, amíg meg nem találja az igazit. Ami volt, okkal ért véget. Ami van, okkal működik.
2012. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
elsők voltunk egymásnak, és reméljük, hogy az utolsók is!
2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Eggyel rajtam kívül (29 éves).

Megnyugtató gondolat, hogy érzelmek nélkül nem megy neki, de elnéző lennék nagyobb számnál is (ésszerű kereteken belül).

23/N

2012. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!