Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettek ilyen kelendőek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ilyen kelendőek az alacsony pasik hirtelen? Vagy csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés
Ma jártam fent egy megyeszékhely méretű városban és azt tapasztaltam, hogy rengeteg hozzám hasonló alacsony srác járt kézen fogva a párjával, ráadásul nem is átlagos, hanem szép lányokkal járnak! Ez most csak véletlen, hogy ma ezt tapasztaltam vagy valóban egyre kelendőbbek az alacsony fiúk?

2012. máj. 30. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem keldöbbek csak egyszerüen most ez jött össze vagy csak véletlen egybeesés hogy ilyet láttál
2012. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha alacsony a lány, akkor egyáltalán nem ritka... De olyat azért ritkán látni, hogy a lány magasabb :)

Te milyen magas vagy?

2012. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mert a mai emberek kisebbek tán azért
2012. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az alacsony emberek altalaban, agresszivabbak es dominansabbak, mint azok akik magasak, erre most nem terek ki, hogy miert de ez igy van. Emiatt jobban tudnak harcolni a nokert es jobban is ertekelik azt mit nehezen kapnak meg mint ami csak ugy jon magatol.
2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a magas pasikat szeretem mert én se vagyok kicsi szóval szerintem nem lettek kelendőbbek csak alacsony lány alacsony pasi az cuki szerintem *-*
2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk változó, én sem vagyok olyan "bántóan" magas, 178 centi :D Volt már 152 cm magas barátnőm, de volt 175 cm magas is, aki előszeretettel viselt 10centis magassarkúkat... Őt nem zavarta, engem annál inkább :D
2012. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mogul ***** válasza:
ez azért van mert észreveszik a náluk nagyobb embereket és bizonyítani akarnak...h ők is olyan " nagy emberek "
2012. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


én egy 165cm-es srác vagyok és hmm nem vettem észre hogy kelendőbbek! Attól függ milyen testalkatú a srác mert az alacsonyak szeretik kicsit kiformázni a testüket és azért sztem az igen is kelendő mint egy alacsony vézna srác és elnézést kérek ha itt valaki ilyen.Ám az hogy Agresszívabbak az alacsonyak ez nem igaz csak álltalában a magasak lenézik az alacsonyt és még az útból se állnak félre és igenis sok alacsony kiáll magáért ahogy én is.Mai eset hogy felszállt egy pár a buszra a srác 175-180cm lehetett a lány 160.és a Srác Próbált félrelökni és lenézni és persze hogy nem hagytam magam.

Így kiállok az alacsonyakért:D Hajrá törpék:D:D:D

2012. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok és persze az illető stílusa is sokat számít..És akkor mit számít hogy alacsony vagy magas?
2012. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 20:35


Szia, tesó!


Én is 165cm magas vagyok és hát vézna, de semmi gáz, kondival javítok magamon folyamatosan, no problemo. :)


Amúgy azt én sem komálom, hogy a sok melák lenéz minket sokszor, bár szerencsére engem mindenhzol kedveltek, szóval a magasságom miatt nem fogtak ki csak ismeretlenek szóltak be időnként utcán, de azok IQ szintje olyan is volt, a bőrszínükről nem is beszélve. :D


Egyébként én már tőlem magasabb lányoknak is bejöttem, szóval nem olyan lehetetlen nekünk sem becsajozni. Én azért vagyok egyedül, mert jellemre nem találtam olyan lányt, akivel úgy érezném jól meglennénk, de idő kérdése és majd megtalálom. :)


Én szeretek alacsony lennyi, pár éve még zavart, de mára megszoktam és hát megvan az előnye is. :D


Amúgy meg hajrá törpék! :DD

2012. máj. 30. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!