Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » én egy 14 éves fiu vagyok és...

én egy 14 éves fiu vagyok és akarok venni egy mz-t (motor) és azt akarom kérdeni, hogy az nem erős-e vagy nem nagy e nekem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ellőtte, ha még nem motoroztál akkor gyakorolj egy simsonnal pl. A 125ös nem túl erős... az megfelelne.
2012. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem vezethetsz mz-t azt javasolnám ,hogy elöször segédmotorra tedd le a jogositványt közuton azzal is szerzel rutint,mire egy mz-t vagy hasonlot vezethetsz rájössz,hogy mi az a motoros etikett
2012. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 éve motorozok! simson, pitbike, babetta, svarbli.. ezeket vezettem
2012. jan. 28. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
remélem elkapnak és lecsuknak :)
2012. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
remélem az első autó elüt..
2012. jan. 28. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Szard le ezeket a vészmadarakat.Vegyél egy 250-es ETZ-t vagy TS-t és csapassad.Viszont az igaz, hogy közúton ezért a rendőr nagyon könnyen megtud fogni.De ha terepen, vagy magánterületen szeretnéd használni, akkor bátran tudom ajánlani.Azt aztem már tudod, hogy a simson is tud harapni rendesen, na ez mégjobban, de sztem nem lesz vele problémád.Jó motorozást:Egy másik motoros.

Legyen már nyáááááárrrr:D

2012. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem vészmadárság, b'szki! Csak ha 100 emberből 98 ki tudja várni normálisan az időt, meg be tudja tartani a törvényeket, akkor nem értik itt sokan (köztük én sem), hogy ez másoknak miért nem sikerül? Ennyiről van szó. Nem arról, hogy ki mennyire tud motorozni, hanem a hozzáállásról! Amiből a Kérdező egyes alára vizsgázott, mondván, hogy őt aztán nem érdekli. Ja, oké. Akkor legközelebb meg majd mi nem fogja érdekelni? Önmagán kívül senki és semmi más. Gratulálok!
2012. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj istenem te negatív bu**gyerek te sem meg a többi idióta sem tudja élvezni, sem értékelni az életet gondolj bele mivan ha holnap meghalsz egy bolz rablásba vagy akármibe akkor nem próbálhattad még ki a síelést a motorozást.. stb erre azt szokták mondani hogy egyszer élünk!
2012. jan. 29. 01:39
 9/13 anonim válasza:
Helló! Vegyél kisebb endurot. Yamaha dt 125, az elég jó. ETZ az nehéz. Persze a létrát be kell tartani, de a japán motor jobb. Erdőre meg nem kell jogsi. Csak óvatosan!! Egy motoros. :)
2012. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké értem én hogy jó az a "Yamaha dt 125" de én 14 éves vagyok és ez egy elég nagy motor.. nem azt mondom hogy nem tudnék vele menni, csak azt, hogy nagy
2012. jan. 29. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!