Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a csajomat? Még ad jeleket!

Figyelt kérdés

A volt barátnőmet szeretném visszakapni fél év eltelt volt 1 kapcsoaltom, de nem voltam boldog és mindig inkább rá gondoltam többet. Hiányzik nagyon. Összevesztünk msn-en még májusban és azóta nem nagyon beszéltünk viszont monstanság sokat írunk egymásnak, de van barátja sajnos. Most barátként szeret és kedvel azt mondta és sosem fog elfelejteni engem fog velem találkozni is még ha szeretném. Hát nem tudom erre mit mondjak miket jelentenek ezek a szavak? Lehet még, hogy meg tudom hódítani ha talizunk? Nem akarom lenyúlni a gyerektől, de valahogy nem hiszem, h a kapcsolatuk sokáig fog tartani... nem olyan fajtával jár most... viszont én szeretném visszakapni és újra vele lenni mert én is szeretem őt és nem csak barátilag!

18/F


2009. jún. 30. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy leülsz vele beszélgetni( ha nem jó a mostani párja akkor lehet észbe kap és ha még szeret visszamegy hozzád)

Vagy várjál még egy kicsit hátha magától külön mennek és akkor próbálkozz.... bár én türelmetlen vok nem bírnék várni

2009. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg együtt vannak ne üsd bele az orrod. Ha az én barátnőm körül ólálkodnál ,és elmondaná nekem ,hogy valamit akarsz még tőle barátságon kívűl,én már valószínű akkor is arconvágnálak.
2009. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert?

Ha nem vámpír fajtával jár, akkor gáz, a farkasembereket nehezebb leütni :D

De tippelek még a Ghoul, Crocotta, alakváltó, Rougarou - az emberi húst is eszik, a nőké meg különösen finomabb :D

És ha szemfényvesztő? jajjj..

2009. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!