Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mindenhol hisztisek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindenhol hisztisek, mindent túlreagálnak, folyton aggódnak és morognak? Nem gondolnak arra, hogy ez a viselkedés kicsit sem férfias?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz partnereket fogtam ki, de sosem éreztem, hogy na én most nő lehetek, hanem mindig nekem kell az erősnek lennem, mert a pasik nagy része nyápic, nyafog, hisztizik... :(

A másik pedig a kioktató hangnem...

2 év után kezdődnek a gondok?


2012. máj. 31. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenki ilyen. Egy bizonyos tipushoz vonzódol.
2012. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretnel? Azt, hogy pasid legyen bator es magabiztos? Biztonsagban akarod erezni mellette magad? Akkor keress ilyen embert es kesz, vagy az mar nem tetszik, mert az ugye dominansabb es nem csinalhatsz vele amit akarsz, nem tudod folyton kioktatni, igaz? Neked is kellene keresni egy kozep utat...
2012. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Te nem tudsz összejönni egy igazi férfival.Pedig te vagy az aki tudnál válogatni
2012. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy 2 év után mi van, mert nekem a leghosszabb kapcsolatom 8 hónap volt. De, hogy rengeteg a nyápic, nyafogó, hisztis pasi, az tény. Unom már, hogy mindig nekem kell a lelküket "simogatni". A másik véglet pedig a kőbunkó "alfahím", akinek csak szexre kell a nő. Hogy hol vannak a normális férfiak, azt nem tudom. Ja, de igen. A hisztis, elviselhetetlen nők mellett. Annyi ilyen nőt ismerek, akik tök normális, rendes pasikkal járnak. Hogy fogták ki őket, el sem bírom képzelni. Lehet, ha én is neki állnék hisztizni, nekem is jutna egy rendes...
2012. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom kioktatni. Én szoktam tőle megkapni, mert 5 évvel idősebb, ls szeret lehurrogni...

Nő szeretnék lenni mellette, csupán ennyi. :) Egy hisztiző férfi cseppet sem kelt magabiztos benyomást. Szeretem a határozottságot, magam is az vagyok, de nem irányító módon.

Köszönöm a választ.

2012. máj. 31. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy rakás ilyen pasast! Nem tudom, honnan szalasztják ezeket.
2012. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszületik a fiú baba. Három évig anyával van, aki nő és nőies viselkedésmintákat ad át.

Apa közben gürizik, a férfias minták átadására se ideje, se ereje de az is lehet, hogy ő se tudja mik azok, mert már ő is úgy nőtt fel, mint a fia...

Aztán jön az ovi. Óvónők és dadusok között van, akik szintén nők, férfiminta eltanulására semmilyen módja sincs a törpének. Az óvónők ráadásul jobban díjazzák a "jó" csendesebb, nőiesebb viselkedésformákat, mint a "rossz" kissé - pozitív értelemben - agreszívabb, keményebb férfiasabbakat.

"Apa közben gürizik, a férfias minták átadására se ideje, se ereje."

Ha időközben elválnak, ahogyan a házasságok kicsivel több mint felében történik, akkor már jelen sincs...

Jön az általános iskola, ahol a tanári kar 95%-a - sok helyen a 100%-a - nő. A fiú megint csak női főnökség alá kerül, ahol az elvárás és a pozitív tanári vélemény kialakításának a módja, ha nőies megoldási stratégiákat alkalmaz.

Mire középiskolás lesz, addigra már kialakult az alap jelleme, bár még ott is a főnökei - hiszen a tanárok azok ott - 75-80%-ban nők, nőies elvárásokkal.

18 év női vezetés és nevelés és nők által elvárt női viselkedésminták követése és bevésése után - hiszen csak ezeket tanulhatta el, illetve ezek vezettek pozitív eredményre az elbírálásakor - mitől kéne határozott, erős, stb. férfiaknak lenniük?

Egész életükben nők tanították és vezették őket, és akarva-akaratlan neveltek belőlük nőies férfiakat. A fiúk pedig megtanultak női fejjel gondolkodni, nőknek engedelmeskedni, a határozottság helyett csendes vagy épp hisztis, de nőies, "hátulról mellbe" módszereket alkalmazni.

Aztán meg épp a nők vetik huszon-harminc éves korukban a szemükre, hogy nem elég férfiasak. Ironikus.

Szóval innen szalajtják őket. Sajnos.

2012. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na igen, meg sok nő és férfi totálisan keveri a fogalmakat.


Ha pl egy férfi jogosan dühös, vagy jogosan nem tetszik neki valami, persze a legkönnyebb annyit mondani, hogy hisztis... Vagy pl ha nem akar keményen odaszólni, akkor finomabb hangon szól, akkor meg "nyafog".


A kioktató hangnem is egy olyan dolog, hogy bárkire rá lehet fogni.

2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze sok a nyafogos béna Béla is.
2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem meg a lányok változtak meg, rosszul viszonyulnak a tekintélyhez. A társadalom nem áll ki a férfiak mellett. A lyányok azt sem tudják, hogy mit szeretnének egy férfitól. És könnyű kifogásként ahelyett, hogy elgondolkodnának azon, hogy a férfinak igaza is lehet, inkább csípőből rámondják, hogy hisztizik.
2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!