Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak, vagy a nők tolerálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, vagy a nők tolerálják jobban, ha az esetleges partner még szűz? Kiket riaszt jobban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok jelentőséget tulajdonít mindenki ennek a szüzesség dolognak. Engem soha nem zavart, ha a partner szűz, ahogy az se, ha nem az. Miért érdekelne? Le akar feküdni velem? Igen. Kívánom? Igen. Az első alkalom mindig izgalmas, akármilyen tapasztalt a másik.
2012. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normális embereket ez egyáltalán nem riasztja! :/ Jobban örülök egy olyan személynek, aki nem baszott meg 1000 csajt, vagy ha lány nem baszta meg az egész világ :S:S
2012. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:
100%
Engem még izgatna is, hogy én vezethetem be a hölgyet a legjobb dologba. így emiatt ne fájjon a fejed.:)
2012. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az épeszűek között válogatsz akkor a férfiak, ha az épeszű normális emberek között akkor meg olymindegy, mivel nálunk nem a szex meg a dugás lesz a kapcsolat középpontjában.
2012. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fura lenne, ha egy szűz fiúval sodorna össze a sors... de ez azért nem lenne akadály, csak fura lenne.
2012. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

aki normális, az tolerálja.

én szűz pasival vesztettem el a szüzességem

voltam azóta pár sráccal és volt olyan, aki tapasztaltabb volt, mégis sokkal bénább volt vele a szex

van olyan szűz, aki ösztönösen ráérez mit hogyan csináljon

aki meg nem, annak megfogod szépen a kezét és irányítod, elmondod neki mit hogyan szeretsz

nálam a szüzesség nem szakítóok

21/L

2012. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Manapság a fiúknak sokkal nagyobb szégyen, ha szüzek, főleg huszon évesen vag ymég idősebben.

Szóval a lányok nagy része el is utasítja a béna kezdő fiúkat.

2012. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szóval a lányok nagy része el is utasítja a béna kezdő fiúkat."


Utasítsa is csak el, legalább kihal ez a gusztustalan faj a Föld színéről!

2012. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a fontos, hogy egyenrangú legyen a kapcsolat, tehát kb. velem azonos tapasztalattal rendelkezzen, az az optimális.

Nem kizáró ok, ha valaki lepedőakrobata, de ha szűz, annak külön örülök, az külön érték nekem.

(Lány vagyok)

2012. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"n szűz pasival vesztettem el a szüzességem

voltam azóta pár sráccal és volt olyan, aki tapasztaltabb volt, mégis sokkal bénább volt vele a szex "

9-es vagyok , és csatlakozom.

2012. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!