Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat el tud "testvériesedni"? Más már érzett hasonlóan?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem, de már nem úgy mint egy férfit hanem inkább mint testvért vagy legjobb barátot. 12 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kisfiúnk. Kb. 1 éve érzem, hogy nem az igazi a kapcsolat és jó pár hete, már szexuálisan sem kívánom. Lehet valamit tenni a kapcsolat megmentéséért?
2012. máj. 31. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmentek egy romantikus hétvégére, egy jó kis wellnesre.

Este boroztok, majd valami jó kis zenére szexeltek egy nagyot pl erre:


http://www.youtube.com/watch?v=pflDIw6tiJ8

2012. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El tud. Mai napig szeretem az első férjem, de csak, mint testvért.

Nekünk nem sikerült megmenteni a kapcsolatot.

Válás után évekig ugyan olyan jóban voltunk, jóban volt az új férjemmel.

2012. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adjátok le a gyereket a nagyinál egy hétvégére, és csináljatok valami olyan dolgot, amit a kapcsolat elején csináltatok, mikor még nem voltak olyan kötöttségek, mint házasság, gyerek.

A legjobb, ha valami egyedi dolog, esetleg őrültség, amitől megint kicsit olyan lesz, mint régen!

2012. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mielőtt megtörtént velem az ellenkezője, elképzelhetetlennek tartottam, hogy szerelmet érezzek egy időben két férfi iránt. A férjemet 15 éve ismerem és azóta szeretem szerelemmel, NEM változatlanul. Néha szinte erősebben, mint először, néha nem. Ennek megvan az oka, erről talán később. 4 éve aztán találkoztam egy fiúval, aki 1: iszonyúan emlékeztetett apámra, akit imádtam, de sajnos már elvesztettem, 2: egy olyan témában volt nagyon otthon (tanította azt), ami engem akkoriban nagyon érdekelt, foglalkoztatott, szóval nagyon felnéztem rá, intellektuálisan teljesen elvarázsolt,kész voltam. Hetekig nem tudtam szinte aludni sem. Nem segített a helyzeten, sajnos, hogy tetszettem neki, ő nagyon szívesen lett volna velem, belement volna velem egy házasságtörő kapcsolatba is (azt hiszem). Ilyet még nem éreztem korábban, még senkinek sem sikerült addig kikezdenie azt a szeretetkapcsolatot, amit a férjem iránt éreztem. Én akkor a vágyaim és a lelkiismeretem szava között őrlődtem. Alig tudtam dolgozni, folyton rá gondoltam, és rá vágytam. Hát nem volt egy egyszerű állapot... Azt tudtam, hogy amit eddig együtt felépítettünk, és nem csak anyagi téren!, az számomra olyan érték, amit nem akarok veszni hagyni.Végigéltünk 11 évet egymást szeretve, öszecsiszolódtunk, rengeteg élményünk, gyerekeink vannak, sokat köszönhetek neki, és ő is sokat köszönhet nekem, mert dolgoztam a kapcsolatunkon, ha kellett :), szóval akkor azt mondtam, jöhet földrengés és érzelmi vihar, én ezt nem hagyom veszni. Tudom, elég erős bennem a kontroll, néha túlságosan is, és akkor is más lett volna a helyzet, ha már nem szeretem őt, de ha a puszta szenvedélyt szembeállítom a két ember között hosszú időn keresztül felépített szeretetkapcsolattal, nálam az utóbbi a nyerő, pedig valóban szenvedtem, és őrlődtem... és mégis. :)
2012. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentelőnek: szép story, de ez most hogy jön ahhoz, hogy egy kapcsolat el tud-e "testvériesedni"?? :DD
2012. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!