Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtörtem? Vagy mi lett a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mxo kérdése:

Megtörtem? Vagy mi lett a baj velem? Volt egy hosszú kapcsolatom (4év) De a csaj kihasznált érzelmileg, eléggé papucs voltam, végül kiszálltam az egészből. Azóta nem tudok felépíteni egy rendes kapcsolatot egy lánnyal.

Figyelt kérdés

Volt olyan aki eléggé oda tette magát,de valamiért menekültem,és inkább szakítottam,mert addig kerestem indokot erre,míg találtam

Most van egy csaj,aki érdekel,de nem tudom elengedni magam lassan 1 hónapja vagyunk együtt,munkáink miatt sem tudunk sokat találkozni,de akkor sem tudunk beszélgetni,egyszerüen eltünt az a "pörgős" énem,nincs témám,össze vagyok roskadva lelkileg?Vagy mit tegyek,h ez változzon?

Nagyon elnyomnak az egyéb gondjaim?(most épp költözködöm,küzdök a hiteleimmel...)

Mit tanácsoltok,hogy kiszakadjak ebből a zárkából és tudjak kezelni egy párkapcsolatot,nyitni tudjak egy csaj felé úgy,hogy ne legyek végre unalmas...



2012. máj. 31. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:

ahogy írtad szerintem megtörtél de ezzel nincs baj hisz sok ember megtörik...az idő mindent begyógyít....ez legjobb tanácsom nekem is volt 1 kapcsolatom amiből 6 hónap után bírtam csak felállni lehet ciki lehet nem de ez van

:D felálltam és ez a lényeg 1 idő után te is fel fogsz állni és csak ez számít:) a pörgős élettel meg sztm bulizgas sötöbö:D

2012. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak bízz magadban és engedd el a múltat!Az új csajt pedig becsüld meg!
2012. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használd az arányosság elvét ilyenkor. Most négy évig csak bulizz és k_rogasd a nőket. Ez helyre teszi majd a lelki világod, az önbizalmad és az ítélőképességed.
2012. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt...pihentess...megtörtél,te magad is beismerted...idő kell,hogy újra a régi legyél...
2012. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihentesd picit a párkapcsolat dolgot....picit várj, ameddig összeszeded magad:)
2012. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké pihentessek,de most ezért dobjam ki?:)

az elmúlt 2évem azzal telt h laza kapcsolatokat tartottam fent,csak szex kb,párhuzamosan több csaj is,ahogy alakult volna valami,tovább mentem!


Most megvárom ,hogy ezzel a csajjal hogy alakul,de csak akkor szakítok,ha tényleg nehezemre esik a kapcsolat..

Tanácsot kértem egy barátomtól,ő rávilágított,hogy jobb lenne kicsit "barátként" kezelni a lányt,ne akaszkodjak rá,hiába ezt súgja az ösztön:) igaza van,csak amikor tényleg érdekel egy csaj,akkor ez a legnehezebb,betartani sajnos..

az meg,h 3-5évig semmi komolyat... 30évesen keressek valakit?:D

2012. jún. 1. 00:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem írtam h 3-5 év, szerintem az sok...egy félévre gondoltam kb, vagy ahogy érzed. A leányzóval pedig most szerintem lassíts le, hátha kihúzzátok addig nyugiban, ameddig alapból is helyrejönnél :)
2012. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!