Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fingottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fingottatok először a párotok előtt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Par honap mulva, mikor mar együtteltünk es nem lehetett kikerülni. :)
2012. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 4 éve vagyunk együtt, de szándékosan még egyszersem.

Véletlenek pedig bármikor előfordulnak.

2012. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk a 25 év alatt még nem jött szokásba....
2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Az első szex után.Teljesen véletlenül.Egyszerűen kicsúszott,és nem tudtam visszatartani.Utána meg annyira nevettünk,hogy többi kis bugyborékoló hangú fingást sem tudtam visszatartani..

Azóta az 5 év alatt már nem érzem cikisnek..

2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem szokásom mások előtt fingani, még szülők, tesók előtt sem. Lehet ezt halkan is csinálni, hogy senki ne hallja.
2012. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk a párom az első hónapokban még beállt a sarokba, jót is nevettem rajta mindig ,most már aminek jönnie kell az jön, ez természetes dolog, persze nem a direktbe a másik orra alá fingásról beszélek.
2012. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Elsö vagyok. Nem egymas orra ala szoktunk, altalaban kimegyünk a helyisegböl, de volt mar olyan, hogy nem. Nem hiszem, hogy szentsegtöres, a szüleimnel, tesomnal sem volt tabu, söt. Pedig nem rossz csaladbol szarmazom. Aminek ki kell jönni, az jöjjön ki.
2012. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

Én 10 év után sem, és ezt viszont el is várom.

Persze véletlen balesetek adódhatnak, de hogy direktbe! Na azt inkább ne!

2012. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

ma 20:14

Ismered ezt a kis mondást??

"Bölcs Salamon monda vala,

Hangos fingnak nincsen szaga.

De amelyik halk és alattomos,

annak szaga irtózatos."

És milyen igaz.

Én nem csinálok gondot belőle.H finganom kell,akkor félrevonulok,és fingok,de nem tartom vissza.

A bélgáz visszatartása akár komoly bajokat is okozhat.

Amúgy ez is hozzátartozik az életünkhöz,mint a nagy wc-zés.

2012. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
4-es. Nekem is kinos volt elöször piszokul, en olyan gyogyszert szedtem, ami szelgörcsöt okozott, a klotyorol a Starwars 7. reszet lehetett neha meghallgatni, nem tudtam eltitkolni elöle.
2012. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!