Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg léteznek tökéletes emberek? Vagy jogosan vagyok szomorú emiatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk, mindig felemlegetett két nőt, akik neki "tökéletesek" voltak, és évekig szerelmes volt beléjük (külön időszakokban), és egyik még feleségül is akarta kérni (járás nélkül, csak úgy!), de a nőknek ő sosem kellett, még járásra sem, nemhogy férjnek... Akkor nem érdekelt, de mikor már jártunk, megkérdeztem, mitől voltak annyira tökéletesek? Mondtam, hogy szerintem ilyen ember nincs, és, ha én neki nem vagyok az, akkor minek van velem?

Meg az is zavar, hogy még egy barátjának sem mutatott be. Kérdeztem, miért, és azt mondta, hogy "nem szereti keverni a társaságokat"... Pedig már egy éve együtt vagyunk... Meg, hogy másokat még járás nélkül is megkért volna, engem meg még egy év után sem... Na nem mintha én most esküvőt akarnék!! Csak hát... mást minden nélkül, engem meg egy év után sem?

Vajon még mindig azok után rajong, akik lesz@rták?


2012. máj. 31. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt az arcot feleccsd el!!!!!nagyon rosszul hangzik...
2012. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csegi89 ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy tökéletes ember, mivel mindenkinek nem lehet megfelelni. Esetleg az ő számára lehettek tökéletesek. Ha pedig egyetlen barátjának sem mutatott be, akkor el kéne gondolkodnod a kapcsolatotokon. Egy jó nagy barommal vagy együtt.
2012. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegen ember, képzeletbeli személyiséggel persze, hogy tökéletesnek tűnhet. Arról nem is beszélve, hogy kinek mi a tökéletes.
2012. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sajnos hajlamosak olyanok után sóvárogni, akik leszarják őket. Aztán amikor valami csoda folytán mégiscsak elnyerik annak a bizonyos illetőnek a kegyeit, akkor rájönnek, hogy addig egy teljesen téves képet alkottak a hőn áhított emberről, magyarán túl sokat gondoltak róla. Ilyenkor az ember hamar kijózanodik. A te esetedben az a bizonyos két nő nem adott esélyt a párodnak, ezért még mindig úgy hiszi, hogy ők tökéletesek, de csak azért, mert nem ismeri őket.

Alkotott magában egy téves képet és tulajdonképpen csak abba a téves eszmébe szeretett bele.

Téged az egy év alatt megismert minden jó tulajdonságoddal és hibáddal együtt, ezért már nem számítasz nála tökéletesnek.

De ez egy iszonyú nagy butaságra vall. Tökéletes ember nincs, sőt, nekem nem is kéne! Az ember a hibáival együtt ember!

Az pedig, hogy nem mutat be a barátainak, vagyis az, hogy ezt mivel indokolja, egyszerűen nevetséges. Ez az ember nem vesz téged komolyan, legalábbis ennyi információból nekem így tűnik!

30/N

2012. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ismerte őket és nem beszélgetett velük akkor valszleg külsőre értette és sanszos hogy poén. ha ismerte őket akkoris valszleg 70-90% ban külsőre jöhettek be neki. az hogy ezt neked elmondja és hogy téged nem kér meg az 95% hogy mert nem vagy elég jó neki vagy mert éppen nincs más... sajnos ez van. tudom mert pont most voltam 1 ilyen kapcsolatba
2012. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is azt mondtam neki, hogy úgy könnyű tökéletesnek lenni, ha nem is ismeri őket... De erre azt mondta, hogy hosszú ideje barátai már. Csak mostanában már nem nagyon ír velük. Szóval azért, mert jó barátok, ő már úgy gondolja, hogy tökéletesek...

Meg szerintem engem fele annyira se szeret, mint őket.

2012. máj. 31. 23:13
 7/11 A kérdező kommentje:

Ismerte őket.

Egyébként az, hogy nincs más, csak én, és akkor én is jó vagyok neki - erre gondolok én is. :S

2012. máj. 31. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a 4-es válaszolónak tökéletesen igaza van...ez a fiú a saját képzelt dolgaiba szerelmes és nem beléd...te pedig szerintem nem tudod, hogy milyen az, ha igazán szeretnek és rajonganak érted (vagy ha van ilyen tapasztalatod az sem az ő révén)...
2012. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nárcisztikus, vagy inverz-nárcisztikus. Súlyos önértékelési problémák, és ahogy irták, önző is. Anya-fiú kapcsolat fura lehet. Az utolsó sorod is elgondolkodtató.
2012. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szereti még a régit, örök plátói szerelme lesz. Szerintem nem való egy ilyennek kapcsolat.
2012. jún. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!