Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátnőm de szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátnőm de szakítottunk. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem még mindig tetszik is de ő engem már elfelejtett és már egy másik fiuval jár. Nagyon szomorú vagyok emiatt és fáj mindig amikor meglátom a suliba .. A másik fiuával már 1 nap után csókoloztak és nagyon rosszul érzem magam mer én egy hónap után nem. Mit csináljak? légyszi segitsetek ! hogy szerezzem viszsa? vagy felejtsem el? ha igen hogyan?! sürgős bármit meghallgatok!!

2012. máj. 29. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igyál.
2012. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13 évesen? ... :S
2012. máj. 29. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagy? ...és hogy felejtsd el? ...Szerintem nőj fel
2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
AKKOR... Bayblade, Bakugan, vagy mi a menő :1
2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azta k.urva de nyomorékok vagytok -.-"
2012. máj. 29. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem mi rinyalunk tokidegeneknek egy kis pina miatt...
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem :D csak túlságosan maradiak. :S
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mondanám, hogy menjél el kur*vához, de 13 évesen inkább egyél meg annyi sajtburgert a mekiben amennyit tudsz!
2012. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
okés ... Látszik nektek nem volt 13 évesen bárátnőtök csak 19 évesen jött meg az eszetek .... vagy csak a pasik jönnek be? ..
2012. máj. 30. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt z utolsó kommentedre mondom (kérdező), hogy nyugi. Itt főleg idősebbek vannak az oldalon, és régebben nem volt divat hogy 10 évesen már járj meg csókolózz, 14 évesen meg szexelj. Hát most már majdnem hogy ciki ha 8.-ba még nem volt csajod/pasid. Hát ez van.

Amúgy vagy felejtsd el, úgy, hogy más barátnőt keresel, ismerkedsz, ilyesmik, vagy próbálkozz megint nála, beszélgess vele, hívd meg egy fagyira... Vagy várd meg hogy szakítson a pasijával, az ilyen fiatalkori kapcsolatok úgy sem tartanak túl sok ideig.

2012. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!