Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos kérdés én Budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés én Budapesti vagyok és megisertem egy lányt Kanadából! Működhet a dolog? Közösen már tervezünk sok mindent. A lényeg lent és komoly válaszadókat várok!

Figyelt kérdés

Lényeg 23éves srác vagyok Budapestről és Neten megismertem egy lányt Kanadából minden nap beszélünk és telefonálunk egymásnak és már nem bírom ki nélküle és láthatóan ő se nagyon!

Nos volt egy kérdés ha Pesten talál munkát hozzám költözne és 1 év után együtt kimennénk újra.Nah most saját lakásban élek és sajnos egy 4 lakásos udvarban és sajnos a szomszédok putrik marha ciki lenne az egész ilyen helyre hozni de a rezsi mégis itt a legolcsóbb mert nincs albérlet.

Nah most kérdés hogy szerintetek is ciki lenne idehozni?:(Az egyik szomszéd félig roma és néha hangosak..

Lány azt mondja nem érdekli őt de félek..

Másik Kérdés hogy mikor tud feljönni szerintetek nem gáz hogy ekkora a távolság még?Működhetne a dolog?



#távkapcsolat #Párkapcsolat.Külföld
2012. jún. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinos a csaj?

Szerintem vidd oda nyugodtan, majd legalább együtt röhögtök rajtuk. Ha nem tetszik neki sem, (mert neked láthatóan zavaró), akkor költözhettek máshova.

2012. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy csinos vagy nem.mert nem érdekel a külső de ám igen csinos.Itt nem járásnak indul a dolog hanem az hogy segítsünk egymásnak.Figy ha elmennénk albiba plusz 40-50 a kiadás és a rezsi is több.itt ez saját lakás nincs albérlet és olcsóbb a rezsi is.ház kialakítása miatt.
2012. jún. 1. 14:18
 3/3 anonim válasza:
Szerintem , mond el a csajszinak , a korulmenyeket es o majd eldonti bele megy-e,ha meg meg melo is lesz neki az meg jobb.Az idegesito szomszedokra meg ne figyeljetek , azon legyetek hogy osszjojjon.
2012. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!