Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek, kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek, kezdeményezzek nála ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Van egy lány, évekkel ezelőtt nagyon jóba voltunk, nagyon szerettem, de addig húztam az időt míg lecsapták a kezemről, összejött egy másik sráccal. Amint összejött azzal a sráccal a jó barátságunk szép lassan elmúlt. Nagyon fiatalok voltunk még akkor, lassan 6 éve volt ez, de annyira mély érzelmeim voltak iránta amik még azóta se múltak el teljesen. Pedig most már alig beszélünk (évente max kétszer, akkor is csak teljesen átlagos dolgokról). Mai napig sokszor eszembe jut, és verem a fejem a falba, hogy akkor hagytam hogy másé legyen. Most szakított nem rég azzal a sráccal, annyi év után ismét szabad, nem szeretnék mégegyszer ugyanabba a hibába esni mint anno, szeretnék nála közeledni felé, de nem tudom hogy lenne a legjobb. Valaki azt tanácsolta, hogy álljak elé azzal, hogy én még azóta is szeretlek. De nem hiszem hogy ez jó ötlet. Amúgy nekem még most is ő lenne az első, nem volt még b.nőm, pedig már 22 vagyok...Hogyan lépjek?

Köszi előre is.



2012. jún. 1. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem, kezd vele felvenni újra a kapcsolatot és csinálj vele sok programot de ne legyél túlságosan ráakaszkodva hagyd meg neki a teret.... Egy idő után úgyis fogtok beszélni az érzelmekről illetve az elfojtott dolgokról.

Kitartás :) és a legjobbakat

2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!