Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PLS. Segíítség! Hogyan közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PLS. Segíítség! Hogyan közeledjek felé, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Hogy kezdeményezzek egy olyan pasinak aki azt hisze hogy egy nagy rakás szar az élet?! És fél az újabb párkapcsolatoktól hogy megint átverik..


De én tényleg nagyon komolyan gondolom a dolgot..


Többször célozgattam neki erre arra msn.en és akkor meg leszúrt hogy miért nem értem meg hogy neki nem kell senki..


De lehet jobb lenne neki is..


Amúgy tetszem neki meg minden..


Hogy tudnék személyesen kezdeményezni neki? (Ő 16/F)


Primitív válaszoktól kíméljetek..

Előre is köszi..

...:::Katka:::...


2010. márc. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne msn-en mond neki hanem személyesen találkozzatok és mond el neki hogy mit akarsz és tényleg szereted. Ha így sem jön össze akkor nem tudom mit lehetne tenni. :S
2010. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hehe.. ez vicces. mert ennel a kerdesnel magamra ismertem. a fiu szerepenel. ameddig nem lattam az alairast azt hittem rolam szol.. :D


örültem volna neki, de Ö nem hinnem h ir ide..


hat ilyen esetben nem kell azon gondolkodnod, hogy kezdemenyezz. menj oda hozza, nezz a szemebe es mond el neki. ennyi. nagyon meg fog lepödni es nagyon boldog. lesz. en az lennek, szerintem. :)

2010. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
es meg 16 is vagyok. :D
2010. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi a kereszt neved?
2010. márc. 5. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
azt nem irom le.. de. mondjuk ahol elvileg laknod kéne annak a helynek a neve 'S'-sel kéne hogy kezdődjön.
2010. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"E" vel kezdődik a keresztneved? De nem nem "S" el kezdődik..
2010. márc. 6. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, nem "E... :S


mondana´m, hogy ird meg a neved ha van kedved priva´tba csak nem tudom ennek a jelszava´t...:S


viszont van egy amire irhatsz, ha van kedved:

email.csakneked@freemail.hu

2010. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!