Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám visszaszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszaszerezni a barátnömet el kellett utaznom németorszégba munka miatt és azt mondta hogy haza vár de egy hét után azt mondta hogy nem érzi amit éreznie kellene meg neki így nem jóóóó?

Figyelt kérdés
hogy 1.5 2 havonta találkozunk 1 hétre csak a közös jövönk miatt jöttem ki dolgozni de ezt megbeszéltük akkor rendbe volt minden most már semmi sincs rendbe? csak normális választ kérek köszi elöre is

2012. jún. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem bírja ki ezt az átmeneti időt, akkor szerintem ne tervezz vele közös jövőt
2012. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél évre fog kiutazni a párom Németországba ösztöndíj miatt,de meg fogom várni őt,ennyit nehezen is,de ki lehet bírni,így neki is teljesül az álma és utána tervezgethetjük a továbbiakat együtt.

Mennyi időre utazol ki?Ez elég fontos,mert ha évekre,akkor valahogy megértem,hogy rossz neki és szomorú emiatt és inkább nem akar szenvedni,de ha nem olyan sok időre és még haza is tudsz jönni közben,akkor tényleg ki lehet bírni a dolgot.

2012. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is ki lehet birni. ha szeret akkor var rad ,de viszont az ido is szamit , mert abban egyet ertek az elozo valaszoloval h ha hossszu idore mesz ak az nm jo :( sem neked , sem pedig neki. Mert a szerelemnek nm tesz jot a tavolsag.
2012. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem sok idöre max egy év de szerintem még annyise csak nem tudom mert egyszer szerelmes belém egyszer nem egyszer nem gond neki amit irok tervezi velem azt a 2 hetet egyszer meg nem akar találkozni velem én ezt nem értem miért van így nem bírom ezt így!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 2. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.Hát,szerintem így elég necces a dolog.Nem tudom,hogy egyébként mennyit voltatok együtt (mindennap találkoztatok-e, vagy távkapcsolat a tiétek),a miénk távkapcsolat,szóval mi nagyjából tisztában vagyunk a barátommal azzal,hogy mit vállalunk majd.Ha sokat voltatok együtt eddig,szóval mondjuk minden nap találkoztatok,lehet,hogy nem tudja feldolgozni az új helyzetet olyan könnyen a barátnőd.

De ha már az elutazásod előtt is ezt a szeret-nem szeret dolgot csináltátok,akkor nem sok értelmét látom a távkapcsolatnak (meg én alapból nem bírnék ilyen kapcsolatban élni).

Egy évet ilyen feltételekkel meg ki lehet bírni,én kitartanék a párom mellett,főleg így,hogy még haza is tudsz jönni közben,emellett tényleg a közös jövőtök miatt dolgozol.

2012. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!