Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel megismerkedek egy pasival .... rám ír facebookon ... tök jól elbeszélgetünk-elhülyéskedünk vagy akármi... és utána többet nem is ír....pedig nem mondtam neki semmi rosszat, nem voltam bunkó és nem volt olyan téma amivel lejárathattam volna magam előtte.... akkor meg miért nem ír többet?

Ha meg netán én ráírok mondjuk másnap vagy 2 nappal később akkor meg egyből lekoptat mert pont nem ér rá vagy mert nála van egy haverja...

vagy csak egyszerűen elkezd bunkózni meg kötekedni, holott elötte meg tök rendes volt

Mit kéne tennem ilyen helyzetekben?

Írogassak az ilyeneknek továbbra is vagy hagyjam a fenébe?

Mi az oka hogy ilyenek velem?

21/L



2012. jún. 1. 20:36
 1/4 Marada ***** válasza:
hagyd a fenébe
2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet, h te úgy érzed, nem mondtál semmi olyat, de neki mégis volt valami, amivel nem nyerted el a tetszését...

azzal, h már írogattál neki ilyen sokszor, túlteljesítetted a "kapcsolatot". nem kellett volna, viszont ezek után már végképp hagynod kell, hacsak nem akarod még ennél is jobban lejáratni magad.

2012. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha egy ferfi akar teged akkor illedelmes mindig hozzad. Bunkokkal megha nagyon bejonnek is neked nem erdemes kapcsolatot kezdeni mert csak te fogsz szenvedni. Amugy nem a no dolga hogy a ferfinek irogasson.
2012. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán meggondolta magát, főleg ha te úgy érzed, semmi olyat nem mondtál, ami erre sarkallná! Szerintem se írj neki többet, ha nem, hát nem!
2012. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!