Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult az életedben olyan, hogy szakítás után az exed még egy utolsót beléd rúgott hogy ne érezd jól magad? Ha igen, mi volt az? Vagy te csináltál ilyet valakivel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Összejöttem rá 1 napra a hugával :D
2012. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt. Elmondta a válásunk után, hogy többször megcsalt, tehát jól éreztem, csak hazudott végig.
2012. jún. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy soha nem törődtem vele, és hogy miattam ment tönkre az egészsége. Ami persze nem igaz, csak makacs volt, mint az öszvér és nem volt hajlandó elmenni az orvoshoz időben. Könyöröghettem én bárhogy, az "orvos úgysem tud segíteni".

De ráhagytam, meghagytam neki ezt az örömet, mert végül is én szakítottam vele.

2012. jún. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak próbálkozott belém rúgni, de nem volt olyan hosszú lába, hogy elérjen.

Megtudtam, hogy 3 éves kapcsolatunk hazugságok sorozatára épült, sőt végig hazudta a 3 évet. Ez nála valami betegség féle lehetett, nem tudott igazat mondani. Hát szakítottunk és természetesen ő fel volt háborodva és próbált bemocskolni hazugságokkal ott ahol tudott, de ez neki nem jött be.

2012. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!