Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év és már egy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év és már egy szakítás után a párom ismét úgy döntött menni akar. Nagyon szeretem és elengedtem, nem akarom keresni sem, de hogy álljam meg? Nagyon szenvedek. L/26

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is, csak én nem tudom megállni sehogyan sem.
2012. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha már lezártad és nem akarsz vele lenni akkor foglald le magad mással pl kezdj el vmi új hobbit/sportot legyél sokat a barátaiddal szervezz magadnak sok programot és ki tudja lehet összeakadsz akár közben a nagy "ő"- vel ;)
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne hagyd, hogy így játsszon veled, ez nem fair, nem a kiskutyája vagy, akit egyszer szeret, egyszer meg egyedül hagy...

gondold végig, hogy megéri-e, és ha nem akkor hallgass az előttem szólókra

2012. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van, másodszor is szakítottunk. annak is már hat hónapja. én nem keresem,de akkor ő megint mindig keres, volt, hogy 2 hónap után is, de akkor sem jutunk semerre. ősszel szakított először, másfél év után, ez volt 9 hónapja, már akkor elkezdtem lezárni, néha már egész jól megvagyok, aztán van, amikor csak azt érzem, megszakad a szívem. 3 napja megint csókolóztunk, és ennyi, ezen már nincs mit tenni, egy állapot, és kb. a csodára várok, hogy változzon, mert néha az én energiáim sem bírják...rengeteg erőt merítek magamból, nem könnyű, de csak ezt tudom neked is tanácsolni, és hogy ne keresd. én is 26 vagyok amúgy :)
2012. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok még mindig:-) bocs csak nagyon szeretnék segíteni... aki menni akar, az hadd menjen...pasi, vagy barát, mindegy. reménykedni lehet, de minden esetben a legjobb, ha nem keresed, ez a legtöbb és legjobb, amit tehetsz. és alkoss valamit :-) használd ki a szomorúságot, és figyelj önmagadra inkább :-)
2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ennek már annyi.. engedd el, neked lesz jobb.. :)
2012. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!