Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az h úgy van egy év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az h úgy van egy év a párok között h a lány idősebb egy évvel?

Figyelt kérdés
nem nagyon fura? vagy? a lány 17 múlt a srác meg 16 múlt.....összejöhet? mert amúgy van ismerősöm akik így vannak és már egy éve együtt de sokan furcsálják azért és most lenne még egy ilyen pár mit gondoltok?
2012. jún. 2. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mi furcsa? Ha ők boldogok együtt akkor hajrá!
2012. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor jó mert nekem sem furcsa én szeretem őket.

azért még más vélemények is érdekelnének :D hogy hogy alakulhat egy ilyen kapcsolat mármint nem azok akik együtt vannak hanem az új

2012. jún. 2. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa mi környékünkön van olyan hogy a fiu 15 a lány 22 egy év ide vagy oda nem számit
2012. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én másfél évvel vagyok idősebb a barátomnál és abszolút nem vehető észre... mondjuk mi már 19-20 évesen jöttünk össze, akkor már teljesen jelentéktelen egy év szerintem...
2012. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az jó :)és akkor ennyi idősen is?
2012. jún. 2. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy ev ennyi dösen jelentektelen.

Ha 3 vagy 4-röl lenne szo akkor jo ha megvarjak mig mindketten betöltik a 18-at.

Am nagymamam 7 evel volt idösebb nagyapamnal.

22L

2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó nekem is a nagyszüleim között volt egy 10 év körüli különbség csak azért ők már felnőttek voltak amikor összeházasodtak :D de akkor köszi
2012. jún. 2. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen ismertem meg egy 25 éves lányt, nem foglalkoztunk a korkülönbséggel. Már 23 vagyok, idén lesz az esküvőnk.
2012. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
óó gratulálok :)
2012. jún. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!