Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan oldanátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldanátok meg? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Már évek óta tetszik egy lány az osztályban, de nem mertem semmit lépni :/ Egyszer lehetőségem volt arra hogy legyen egy barátnőm, amit én ki is használtam, és már lassan fél éve együtt vagyunk, arra számítva, hogy így elfelejtem a másik lányt, de persze nem így törént, sőt... Szóval van barátnőm, aki mindig is csak B volt az örökös A után, egyik lány sem tud a másikról. Nem kérdés hogy jól elcsesztem, de valami ötletnek örülnék :) 18/F

2012. jún. 2. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm, hát a magány nagy úr az biztos... A másik lány felé kellett volna közeledned szerintem. Akivel most vagy nem vagy boldog?
2012. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a mostanit menj a régihez
2012. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor van barátnőm, akkor mindig jobban érdeklődnek irántam a csajok. Ha látják, hogy másnak kellesz, akkor a kiszemelt is jobban figyel rád sztem. De ismerőseimmel is így van ez. Szóval, ha látja, hogy van valakid talán jobban tudsz közelíteni hozzá, DE ne legyen megcsalás szagú a dolog, mert azt nem fogja "örökös A" sem szeretni. És igen is hajtsál rá.
2012. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kifejezettem boldog, de az lennék ha nem lenne a "régi" lány :/ Kösz a tanácsokat :D
2012. jún. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!