Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kettős személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kettős személyisége van. Egyik amikor velem, van, vagy olyanokkal akiket már régóta ismer, és a másik amikor a barátainkkal vagyunk. Mit tegyek hogy ne legyen ilyen? Beszéltem már vele erről, de nem nagyon hatotta meg a dolog. Ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval. A barátommal 1éve járunk, én 16, ő 18 éves. Észrevettem, hogy amikor barátainkkal vagyunk, akkor mindig ő akar lenni a középpontban, és ezt rendszerint úgy oldja meg, hogy a nap/este bohócává teszi magát. Sokszor fárasztó már, és ezt látom a többieken hogy nekik is az. Sajnos észrevettem, hogy a baráti társsaságunk körében ez nem mindenkinek jön be, aki még nem ismeri annyira, hisz azt hiszi, hogy teljesen bolond, fogyatékos, elmebajos. Azt hiszik ő mindig ilyen. De nem! Igazából egy olyan ember akivel ellehet beszélgetni mindenről, komolyan is, ha arról van szó. érzelmes, és szeret engem. Csak nem tudom, hogy miért teljesen más énét mutatja ha idegen környezetbe van.. Miért lehet ez?
2012. máj. 23. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Imponálni szeretne neked.
2012. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem van egy ilyen haverom...

a csaja már 3 éve tűri el hogy ha valahova megyünk, akkor ő csont nélkül le van foshva egész este...mert a pasija mindig másokat szoórakoztat éppen....persze mikor hazamennek akkor már normális a gyerek...

nem tudom h h képes ezt eltűrni a csaj...az önbizalma ez alatt a 3 év alatt leredukálódott 0-ra, és már szinte teljesen antiszociális ...nemtom mi lesz a vége

2012. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom" is ilyen volt mikor társaságba mentünk vagy az ő barátaihoz.Nem igazán foglalkozott velem.Inkább a barátai előtt játszotta az eszét.v.más csajokkal cseverészett.És ugrott ha a haverja füttyentett.Kettesben pedig másképp viselkedett velem.De már távkapcsolatban vagyunk lehet már véget kellene vetnem ennek mert sehogy se működik a dolog.?
2013. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!