Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
van egy pasi akiért őrülten oda vagyok de ő csak kavarni akar (igazából szerintem már azt sem.)bármit meg tennék azért hogy együtt legyünk.mit csináljak hogy megkapjam?nem tudom elfelejteni.
2012. jún. 2. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Irj neki szerelmes levelet amiben el mondod neki hogy mit érzel vagy hivd el randira stb... SOK SIKERT! :)
2012. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de tudja hogy szeretem
2012. jún. 2. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak legyetek barátok, tölts vele annyi időt amennyit csak tudsz. Mondjuk 3 hónapig. Persze közben adj neki, nagyon pici jelzéseket. A 3. hónap után egyre csak erősítsd benne a tudatot, hogy jó pasi, és, hogy teszik neked, bókolj neki, mondd neki, hogy nem tudod, milyen rossz lenne a barátsága nélkül, és amikor úgy érzed, hogy kész vagy rá, hogy elmond, mondd el neki. Ha még ennek ellenére sem sikerül, hogy beléd szeressen, akkor muszáj lesz elfelejtened, mert soha nem lesz a tiéd.
2012. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ez ennél kicsit bonyolultabb mert volt köztünk már ezaz...
2012. jún. 2. 13:58
 6/10 A kérdező kommentje:
16
2012. jún. 2. 13:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez az? Pontosan mi?
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kavartunk de már szeptember óta.és mindig azzal jött hogy ő még a volt barátnőjét szereti és így jó nem akartam baszogatni meg ilyesmi de szerintem csak úgy tudná elfelejteni ha adna másnak is esélyt és arra is gondoltam hogy mi van ha én nem tudom vele elfeledtetni?meg nem tudom..egy ideje meg próbál mindent felhozni ellenem tök hülyeségeket,olyan dolgokat amik nem lennének úgy hogyha komolyan venne de nem vesz komolyan..de annyira szeretném.
2012. jún. 2. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd akkor ne akard hogy kényszer szerelemben éljen veled! :/
2012. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha volt már köztetek "ez az", és nem szeretett beléd, akkor szerintem hagynod kéne, nem fog beléd szeretni.
2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!