Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Lehet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Lehet h hiányzik a szex a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
tudom h szeret a barátom,most vagyunk 2hónaposak,mikor együtt vagyunk akkor tényleg látom rajta h szeret,oda bújik meg minden..de mikor nem vagyunk együtt akkor szokott írni msn-en de nem mondja h talizzunk.:S és nekem így ez nem jó, hogy mindíg én mondom h talizzunk..és mikor mondtam neki h azt vártam h mikor mondja h tali,erre azt mondta h én is azt vártam h te mikor mondod..eddig 1-szer feküdtünk le..azóta nem mert nincs lakás.
2009. júl. 1. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
azt szeretné hogy te kezdeményezz ő egy kicsit lehet hogy félénk
2009. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem,eddig nem volt semmi gond szinte mindíg ő mondta h talizzunk..az utobbi 3hétbe csinálja ezt...:(:(
2009. júl. 1. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én pasimmal most ugyanez a szitu.

2hónap már volt sex de mostnaában semmi.

nálam alszik de nem kezdeményez.Félénk?

ha nem irok ő nem irna smst sem

ha mondom hogy jöjjön akkor jön ott alszik és ha ott van úgy érzem minden ok mert azt látom rajta.

Más gondjai lehetnek?

Munka?Család stb?

Elvileg kihat rájuk...

Én rákérdeztem ő azt mondta semmi baja szerelmes

hát ez van

:-) :-(

2009. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért nem kezdeményez mostanába mert szerelmes?és ezért félénk..ez hülyeség nem?őő hát nemrég érettségizett,meg most csinálja a jogsit.
2009. júl. 1. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet h nincs lakás h talizzatok h legyen szex h jól érzétek magatokat h boldogok legyetek h értelme legyen. Ne h fel add h ne bánd h nem tetted meg!
2009. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet kicsit szarul érzi magát amiért nincs lakás. bár ehhez tudni kéne ennek a lakás elvesztésének a körülményeit.

meg lehet bántja vmi és azmiatt lett visszahúzódó. a pasik tudnak ám nagyon érzékenyek lenni, csak nem mutatják ki. millió egy bajuk lehet, amire te nemis gondolnál :D ált mindig arra gondol a lány h már nemszereti, de nagyon sokszor ez egyáltalán nemígy van, csak van vmi problémája.

2009. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsot:):)!!

hát a lakás sztori..még nem mutatott be a szüleinek,és addig nem aludhatok ott náluk,egyszer mikor elutaztak akkor megtörtént a szex,de azóta semmi nem volt.:/

2009. júl. 1. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem kérdezd meg tőle, h van e vmi problémája. lehet nemakarja majd elárulni, mert én úgyvettem észre h nemmindig szeretnek a problámájukról beszélni, de sztem látni fogod ha nemmond igazat, azaz ha van vmi csak nemakarja elmondani.

beszélj vele arról is h mikor mutat be a szüleinek, lehet azután jobb lesz majd.

2009. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lakáson kívül is lehet szeretkezni, most itt a nyár, jó idő van, próbáljátok ki a szabadban. :-D
2009. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!