Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne szex kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne szex kapcsolatból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja taliztunk, szexnek indult az egész, de azóta úgy veszem észre, hogy az ő részéről is több, én meg teljesen belezúgtam. Mostmár csinálunk együtt programokat, heti többször találkozunk, mégsem érzem még teljesnek a dolgot, hogy bolondíthatnám magamba? Ja azt hozzá kell tenni, hogy én 23/L ő pedig 33 éves
2011. febr. 25. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél szép, hiszen ezért jött veled össze.
2011. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tűzzel játszol. Férfiak szeretik a könnyűvérű nőket ágyba vinni, de barátnővé avanzsálni őket már kevésbé.

Egyébként meg villants meg jó tulajdonságaidat neki, pl főzz neki valami finomat, vagy süss sütit, legyél figyelmes, éreztesd vele, mennyit jelent ő neked. Ha már rákérdezni nem akarsz.

Szóval szerintem az nem elég amit az első mond, mert a testi vonzalom már megvan köztetek, most épp pont a lelki vonzalmat kellene kialakítani.

2011. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó csak ahogy te is írtad a könnyűvérű nők nem nagyon kellenek sokaknak. Főleg ha a sex miatt jött össze a kérdezővel, lehet nem is akar kapcsolatot. De próbálkozni azért lehet. És akkor igen, bizonyítanod kell, hogy neked nem csak arra kell ő, hogy benned van más érték is.
2011. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam azért annyira könnyűvérű, mert csak a 4. randin volt valami. A lelki kapoc is megvan már, érzem mikor együtt vagyunk, de valami hiányzik még, az a szikra vagy nem tudom :(
2011. febr. 25. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt csináltok programokat. Ha nem tetszenél neki, akkor 2-3 alkalom után nem hívott volna fel. Ne csinálj semmit, csak viselkedj természetesen.
2011. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!