Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 év kor különbség 250km és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év kor különbség 250km és csomó ígéret . Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Igen bután hangzik de mintha ő lenne a tökéletes .. Egy időben igen jol elbeszélgettünk és megbeszéltük h tartjuk a kapcsolatot mert hogy pár év múlva akar lehet is valami köztünk de egyszer csak nem irt vissza és azóta nem beszélünk viszont nyáron ugY fog alakulni hogy ő is és én is megfogunk jelenni ugyan azokon a helyeken fesztiválok stb . Érdemes lenne írni előtte neki ? Vagy hagyam a francba ?( 16/20)

2012. jún. 2. 14:19
 1/9 anonim válasza:
Szerintem írj neki! Találkozzatok, akár még össze is jöhet a dolog. :) Sok sikert! :)
2012. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp találkozzatok és írj neki. Még ha nem is érdekled már őt, próbáld meg, mert később megbánod, hogy nem tetted.
2012. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
250 km? Nincs esély. A kapcsolat lényege a kapcsolat, nem pedig az álmodozás 250 kilométerrel odébb...
2012. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban 221km :(
2012. jún. 2. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen,a korkülönbség is sok,a 221km pedig nagy távolság,ez nem kapcsolat.Hagyd inkább keress mást.
2012. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom és megértelelek milyen nehéz is ez. Én is találtam végre egy lányt, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok legalábbis neten keresztül nagyon úgy tűnik, erre vagy 360km válasz el minket egymástól. Itt a környezetemben nem találtam olyan lányt, akinek bejönnék és ő is vizsont nekem, erre tessék jó messz meg él egy lány... :(
2012. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És titeket fiukat érdekelne ilyen helyzetben a kor ? 3-4-5 év ? Vagy gáz ha fiatal baratnotok van ?
2012. jún. 2. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok már a 18 éves barátnő is necces,max akkor ha elég érett 20 évesen sem jöttem volna össze 18 évnél fiatalabbal,nekem azalatt már túl gyerekek,a mostani barátnőm pl 21 éves
2012. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A négy év korkülönbség még ideálisnak is mondható, kell ennyi minimum, hogy össze tudjanak öregedni a párok, már persze, ha tartós ill. végleges kapcsolatban gondolkodsz. Pld. nálunk 6 év a korkülönbség, és 32 éve vagyunk házasok. De a messzeség az messzeség, és mint mondtam, a kapcsolat lényege a kapcsolat. Bár kivételek mindig vannak, ezért neked kell döntened.
2012. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!