Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatokban mindig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatokban mindig van egy dominánsabb fél általában? Tietekében ki az? Szerintetek milyen különbség van a fiú és a lány dominanciának?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Az élet egyéb területén a párom.

Az ágyban én.


A döntések közösek.

2012. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nálunk én (19/L) nem papucs barátom meg semmi, de én hamarabb döntök, én pl jobban alkotok az ágyban, de viszont az ágyban ő sokkal "erőszakosabb" "állatabb" mint én:D

a döntések..háát:D attól függ, mivel kapcsolatos:D

2012. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tieteke az hol van? Nem azt akartad írni, hogy a tiétekben?
2012. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Nem, nem azt akarta írni. Tietekében vagy tiétekében, ugyanaz. Amúgy nem tűnt fel, hogy nem helytelen, ha nincs pirossal aláhúzva, mikor a választ fogalmazod? (Persze normális esetben nincs is minek feltűnnie, hiszen használjuk így is.)

Ez Grammar Nazi fail volt, barátom. Nem kicsit.

2012. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, barátom, de ez irónia volt, de azért köszi a kioktatást. Tietekében - ilyen szó nincs, csak azért mert sokan helytelenül használják ...tiétekben.
2012. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy van. :D

Tudom mi az irónia, de köszönöm, hogy szóltál, nem vettem volna észre, ha nem hívod fel a figyelmet rá. Egyébként írd be Wordbe, hogy "tietekében", meg fogsz lepődni.

2012. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemet írjatok, anélkül nincs sok értelme a felmérésemnek. :)
2012. ápr. 26. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:

a konyhában a csajom a domináns.

máshol nem kell,hogy az legyen.

egyébként meg ha valaki jobb valamiben,jobban szakszerűbben ért hozzá,akkor a tudása miatt alapból dominánsabb nemtől függetlenül.

például ő jobban süt-főz,amit én egy percig nem vitatok és elismerem a tudását.

2012. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az az igazi, ha mindegyik felnéz a másikra. Én gyűlölöm a domináns kifejezést, nálam csak egyenrangúság létezik.
2012. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja amúgy fiú vagyok, utolsó voltam.
2012. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!