Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanatok egy ilyen ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanatok egy ilyen ferfi mellett?

Figyelt kérdés

A parom(37 eves ferfi) elegge nehez eset,nagyon befolyasolhato,nagyon ingatag a lelki egyensulya,peldaul: reggel meg semmi baja, delutan meg mar sem beszelni, sem talalkozni nem akar, de megigeri,hogy masnap,amikorra "megemeszti"( nem tudom mit), elmeseli,hogy mi a baja.Vegul,mikor masnap kerdem, akkor szinte ellensegkent kezel,hogy ne nyaggassam,nem akar beszelni rola, hagyjam a temat beken,mert engem NEM erint a dolog.

Ez kb.2 havonta megismetlodik, de sosem tudom meg,hogy mi volt a baja, mert vegul soha el nem meseli.


Szeretem ot, de ezeket a kitoreseit egyre nehezebben viselem, attol felek, egy napon mar annyira belefaradok ,hogy otthagyom...


31/N


2012. jún. 3. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 2 havonta, és egy nap alatt "megemészti", de amúgy minden rendben van a kapcsolatban, akkor kitartanék.


Bár az engem is idegesítene, ha sose árulja el, mi baja volt, és szerintem elkezdenék fantáziálni hogy valami titkos ügyei vannak.

2012. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele beszélgetni erről.

Elmondanám neki, hogy azért élünk párkapcsolatban, mert összetartozunk. Ha neki van gondja akkor ő mondja meg, ha neked akkor te. Lehet még segíteni is tudtok a másikon. Aki vállalja a párkapcsolatot az ne játsszon szabadságharcost egyedül... akkor maradjon egyedül.

2012. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervezek kapcsolatot pasival, de mint egy közülük, azért válaszolnék. Ha olyan komoly problémákba botlik néha, amit felszínesen megemlít, de aztán nem közöl részleteket, akkor egyszerűen nem vagy a bizalmi körében.


Én ha valamit nem akarok közölni a barátnőmmel, akkor nem közlöm, de nem is utalok rá és igyekszem nem is érzékeltetni vele, hogy bajom van.


Röviden: érdemes volna ezt a bizalmi problémát átbeszélned vele és, ha nem oldódik meg a dolog, akkor nincs miért maradnod.

2012. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2havonta csinálja az szerencsére nem olyan sürü de biztosan fárasztó,mutasd meg neki hogy bizhat benned és téged érint hiszen ha öt érinti akkor téged is föleg hogy ez többször megismétlödik. Próbáld meg kihuzni belöle mond el neki hogy fontos hogy te tudj ezekröl a dolgokról stb . Hátha mégis elmeséli mi az ami minden 2 hónapban piszkálja
2012. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy a főnöke szexuálisan zaklatja.
2012. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valahogy biztos megpróbálnám kideríteni mi baja ilyenkor mert hosszútávon tutira nem tudnám elviselni.
2012. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én valami UFO vagyok,de nekem kapásból valami eltitkolt ügy,másik nő,szerető,félrekacsintgatás,esetleg sötét ügylet ugrott be.Ha engem kérdezel,én már nem lennék mellette.Nekem ez egyből gyanús lenne,másrészt ha nem lehetek a bizalmasa és a társa egy személyben,akkor inkább hagyjuk.
2012. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: nem ufo vagy, hanem tipikus nő.
2012. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen,az vagyok,bár rám eleve jellemző a gyanakvás!:-)Hozzáteszem,egy ilyen esetben az fájna a legjobban,hogy a párom nem vesz be az úgynevezett bizalmi körébe.Nálam már ott halott volna kapcsolat.
2012. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a gyanakvás. Meg sem próbálnád megjavítani a helyzetet, hanem dobbantanál.
2012. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!