Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15/L Mit csináljak ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Vivi kérdése:

15/L Mit csináljak ha egy fiú szerelmes belém és én nem viszonozom, ő pedig nem fogja fel, és a barátaim pedig erőltetik ezt? :/

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Én is így vagyok, a másik oldalon. Szerelmes vagyok, őt nem érdekli, és sokak szerint összeillünk.


Mit csinálj? Hát ne próbálj "barát" maradni, mert az neki is rossz, reménykedni fog, ha mégis bizalmas viszonyban maradtok. Teljesen szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha esélyt se látsz rá, hogy összejöjjetek. Akkor a barátok is leszállnak a témáról.

2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy te nem vagy belé szerelmes ez nem fog összejönni igy, sajnálod hiába hiszik azt hogy összeilletek de ez neked nem megy szerelem nélkül.
2012. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Velem is volt ilyen, és elég rossz érzés, hogy néha ezzel ugrattak a barátaim.

Ha az osztálytársad, akkor az nagy szívás, mert akkor nem lesz egyszerű lekoptatni. Először ne nagyon beszélgess vele, kerüld őt! Előbb-utóbb elfelejt téged.


Ha nem osztálytársad, akkor csak oltsd le! De tényleg nagyon durván, akkor biztosan kerülni kezd téged.


Ha a barátod, akkor nem tudom, hogy mit csinálj... Mindenképpen sértődés lenne belőle :/

2012. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) hát nem osztálytársam ..de csak úgy egy nap alatt lett szerelmes nem értem ...bár egy buli szerűségen történt..ahol már ittam és hát lehet félre értett valamit :/ amit nem ugy szántam. de már megmondtam :) neki ..a barátaimat meg tudom kezelni.
2012. jún. 3. 14:57
 5/6 A kérdező kommentje:
hát annyi biztos hogy ami kapcsolatot erőltetik az nem megy..és ha meg összeakarnak hozni mások azzal a személlyel , az sem tart sokáig !
2012. jún. 3. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Koptass le mindenkit, és ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled!
2012. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!