Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e értelme valakivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme valakivel csak megszokásból együtt lenni 24 évesen?

Figyelt kérdés
Sajnos a szerelem elmúlt ez alatt a 3 év alatt... A párom titokban regisztrált is egy társkererő oldalon, egyedülállóként, rengeteg fényképpel. Igen ám, de közben ilyeneket kérdezget, hogy mikor lesz esküvő? Azt is mondta már, hogy nem szerelmes belém, csak mint embert szeret... Többször megfordult már a fejemben a szakítás gondolata, de valami mindig visszatart. Na én meg ilyeneken rágódok ahelyett, hogy a vizsgáimra készülnék...
2012. jún. 3. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
áh, hagyd el akkor. itt az asszony a hibás.
2012. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már ha egyáltalán fiú vagy :D
2012. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Az előbb meg felhívott, hogy mikor megyek már le hozzá, hiányzok neki meg szeret(!) Erre mondom, hogy majd megyek, sok a tanulnivalóm. Erre a válasz: te már engem nem is szeretsz...
2012. jún. 3. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:

túlságosan kisajátít.

keress mást! jobban jársz.

2012. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes :D Szerintem szakítsatok, 24 évesen még fiatal vagy. Ha 40 éves lennél, lenne 3 gyereked és feleséged akkor lenne értelme együtt maradni szerelem nélkül, vagy legalábbis rizikósabb lenne szakítani.
2012. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

""Erre a válasz: te már engem nem is szeretsz...""


Szerintem kicsit elhanyagoltatok egymast, hagytatok ellaposodni a kapocsolatot a rozsaszin kod elmulasaval.A parod is erzi,hogy valami nem stimmel, a kerdesere valami pozitiv, biztato valaszt vart.Ami ne csak szavakban mutatkozzon meg,hanem tettekben is!!!Lepd meg ot valami kedves dologgal, udvarolj neki.MUtasd ki es mondd is ki,hogy szereted.


ha elmulik a rozsaszin kod,mar nem eleg hagyni,hogy a dolgok maguktol alakuljanak,hanem tenni is kell azert,tudatosan ,hogy a kapcsolat mukodjon es ne laposodjon el.

2012. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te mit érzel? Szereted őt? El tudod képzelni vele a jövőt? Látod értelmét? Ha igen, akkor bizony tenni kell azért, hogy működjön a dolog. De ha úgy látod hogy sok a szarakodás, veszekedés stb, akkor szépen üljetek le és beszéljétek meg hogy mi az ami "elromlott" és mit lehetne tenni azért, hogy minden újra jól menjen.
2012. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés, ha ő is érzi, hogy valami nincs rendben, akkor már el kell kezdeni keresni a következőt?
2012. jún. 3. 12:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy tudsz a társkeresőről? Mert én a helyedben kicsit megizzasztanám azon a fronton. Tudod mit szeret, kicsit hajts rá a neten.
2012. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tarzan-effektusnak hívják, nagyobb arányban jellemző nőkre: amíg az új liánt nem fogja biztos kézzel, nem engedi el az előzőt. Igen a lián alatt nyugodtan érts f@szt.


Mondjuk ha a barátnőm 3 év kapcsolat után elkezdene rengeteg képpel társkeresőzni, bizony lenne egy-két szavam a dologhoz.

Mert miért csinálja? Viccből? Ez butaság.

Arra vágyik, hogy udvaroljanak neki, meg hogy elárasszák bókokkal. Meg újdonságra, izgalomra. Ha már tett volna korábban rosszfát a tűzre, azt mondanám, add meg neki amit kíván: az újdonág erejével penderítsd ki. Ha nem tudsz bízni benne. Mert akkor az egészet megette a fene.

Ha bízol benne is át kéne ezt a társkereső dolgot beszélni, mert komoly dolgokat jelez. Sok mindent hiányol, amiket úgy hisz, korábban megadtál neki.

2012. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!