Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van értelme együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme együtt maradni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 08:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
habitus és körülmény kérdése
2011. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Amíg haza adja a fizetését és nem ver.
2011. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Már nem szeretem a párom, nem akarok vele élni. Van egy gyerekünk is, én csak a kicsi miatt vagyok együtt az apjával, egyébként már rég szakítottam volna vele. Nehéz természet, idegileg már totál kész vagyok tőle. Ő azt mondja szeret,stb. de szerintem csak arra kellek neki. ÉN nem kívánom a szexet, nem tartom vonzónak. Benne vagyok a sz..ban.
2011. febr. 12. 08:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha bántani merne, azt nagyon megbánná, az biztos. Szerencsére nem tesz ilyet, de én nem is hagynám magam. VAn olyan ismerősöm,akit vert a férje a gyerek előtt...sok év után vált el tőle, én biztos visszaütöttem volna.
2011. febr. 12. 08:57
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
És ha elhagynád hova költöznél gyerekel egyhamar nem fogsz normális palit találni. De ha találsz ujjat az nem fog idegesíteni?
2011. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

9:03,

te nem tudod elképzelni, hogy egy nő fel tud nevelni egy gyereket?

Már a jelenlegi párja mellett gondolkodjon egy "új palin"?

Lesz másik párja, ha jön egy szerelem. Ha nem jön azonnal, vagy egy év múlva, akkor essen kétségbe, és fogadja el az első "palit", aki az útjába kerül?

Nem így van. Ha egy férfiben nincs is tartás, egy nőben, aki gyerekről gondoskodik, kötelezően meg kell lenni.

2011. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
minden pasi idegesito! Ha el tudsz koltozni valahova,akkor szakitsatok
2011. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Talán nem kellene önzőnek lenned,hanem a gyerek érdekeivel is törődnöd. Neki családban kellene felnőnie!

Hozd rendbe a házasságot,és ne a váláson gondolkodj.

Ilyen mentalitással,mint a tiéd, egyetlen férfivel sem tudnál együtt élni! Mindegyiket megunnád néhány év után!

2011. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Tudod mikor kiírsz egy kérdést akkor ott van két szövegdoboz és oda kéne beleírni a részletes kérdést nem a hozzászólások közé.
2011. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Iszik ,vagy mi is a bajod vele?

Biztos vannak neked is hibáid nemcsak a párodnak.Legalább meg tudjátok beszélni te mire vágysz még , mi az amiben szeretnéd ha nem olyan lenne amilyen?

Egy párkapcsolatban legalább akkora örömnek kell lennie adni , mint kapni.

Az a szerelem ami az elején van egy házasságnak, semmi öröm ahhoz képest amikor már el tudjátok fogadni egymást olyannak amilyen és így is harmonikusan örömtelien együtt tudtok élni .Jó példát mutatva gyermekeiteknek.

Minél többször váltasz párt, annál jobban elértéktelenedel.Először csak tizedére aztán annak is a tizedére és végül az értéked mint ember, mint nő a nullához fog közelíteni a saját és a környezeted szemében.

Beszélgessetek , mond el neki higgadtan szépen mi bánt és ha szeret ha szeret elsimul minden.

2011. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!