Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen embernek van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen embernek van esélye barátnőt szereznie?

Figyelt kérdés
Aki 24 éves múlt, de még nem volt nővel intim viszonya, se csók, se szex, és alig vannak női ismerősei.
2012. jún. 3. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Légy nyitott, ismerkedj! Nincs ezzel semmi gond, ha hajlandó vagy nyitni az új felé. :)
2012. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utólag kiderítettem magamról olyan dolgokat is, ami miatt ha egyszer úgy adódna, a gyerekvállalásról is lemondanék, nem hogy a barátnőszerzésről...
2012. jún. 3. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadról kideríteni dolgokat? Milyen dolgokra gondolsz?
2012. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen okok? nem lehet,hogy ez korlátozott eddig?
2012. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
diszfáziával születtem, amiből mondjuk már úgy-ahogy kigyógyultam, de a disztímia pár tünete is jellemző rám
2012. jún. 3. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
És emiatt lemondanál minenről? Talán pont a szerelem, a család lenne az, ami segítene kilábalni belőle. A boldogság csodákra képes!
2012. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
orvosként mondom, hogy a disztimia egy kitalált, mondvacsinált ''betegség''. kicsit szomrkásabb, melankolikusabb vagy az átlagnál, ennyi :)amiből egy csaj segithet kilábalni...ne is gondolkozz ilyen hülyeségeken, hogy mi bajod van/lehet...és jönni fog minden magától (első lépésben a netes társkeresést ajánlom)
2012. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha eddig nem sikerült, még kevesebb esélye lesz a többi próbálkozásnak is.


Sokkal érdemesebb másba fektetni ezt az energiát és időt. Annyi minden van, ami sokkal nagyobb örömöt okoz (szinte bármi amibe sikered van), ami kevésbé illuzórikus, mint a párkapcsolatok és a szexualitás. Csak akkor lehetsz igazán boldog ha legtöbb szereteted önmagad felé irányul.

Szerintem.

2012. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon próbálkoztam eddig se, mert tudom magamról, hogy nem lennék képes párkapcsolatot kialakítani, de még hódítani se tudok, mert nincs hozzá kellő beszélőkém. Hát ez van, majd egyedül élem le az életem, és prostituáltakhoz járkálok.
2012. jún. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!