Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok magamnak egy barátnőt sem szerezni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, mások szerint, de sose jön össze semmi.. Ha pl. egy lánnyal megbeszélem hogy találkozunk valami miatt neki nem jó, és ha már történik 2x 3x ilyen akkor inkább nem is beszélek vele, mert abból az jön le szerintem hogy nem érdeklem őt, de most van egy lány aki nagyon tetszik, már 3x megbeszéltük és sosem jött össze, ma az eső miatt tegnap nem angedték el az előtt meg mennie kellet valahova, mit írjak neki vagy mit csináljak h tényleg találkozzunk, vagy rákérdezzek hogy tényleg akar-e találkozni velem vagy csk hülyít? vagy mit csináljaaak? :s 16F
2012. máj. 16. 16:47
 1/3 anonim válasza:

ez most mi ? mármint ti chaten beszélgettek és ez lenne az első találkozás?

csk fb.ról ismeritek egymás vagy?

am. lehet h tetszel a csajnak csk fél vled talákozni és tart attól ha meglátod élőbe akkor már nem fog nked tetszeni.. és attól is függ h tetszel-e nek h miket irogat vissza és hogyan. vevő-e a találkára.

ha meg folyton lepattint vmi olcsó kifogásokkal akkor azt tudni fogod, és hagyd a franba.

és nem lehet-e h "véletlenül" futtok össze vmikor ?

2012. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a sors:D
2012. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
épp ezaz h ismerjük egymást :D én csak úgy nem szoktam írogatni másoknak akiket nemismerek
2012. máj. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!