Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a párod eljönne hozzád, hogy veled akar lenni, és 10 perc múlva hivná a haverja, hogy menjen ki egy sörre?

Figyelt kérdés
Az enyém ki is ment és engem nem is hivott.
2012. jún. 3. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Elküldeném melegebb éghajlatra!
2012. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette
2012. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég bunkó volt a párod.Én alaposan megmosnám a fejét.Ha hozzám jön,velem foglalkozzon,aztán hogy a többi szabadidejében mit csinál,abban nem korlátozom.Viszont ilyen esetekben nehogy már a haverja fontosabb legyen a barátnőjénél!
2012. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki ment? Akkor fel is út le is út. nem azért, mert nem találkozhat a haverjával, de ha mi beszéljük meg akkor ne pattogjon mindenféle jött ment hívásra. Ha igazán veled akart volna lenni, akkor az t mondta volna a havernak, hogy bocsi, most nem. Majd később.
2012. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hányszor eljátszotta ezt velem exem. Néhányszor még be sem ugrott a megbeszélt talira (miután nem igen tettem szóvá, hogy ez zavar), ,ment egyenest a kocsmába. Hát idővel (kicsit későn) kiadtam az útját.
2012. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar 21L
2012. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. hívjon el engem is, mondja a havernak, h megyek én is.

2. mondja a havernak, h még rengeteg szép nap előttük áll sörözni, és inkább ma velem van.


ha elmegy, akkor most ment el utoljára (mindkét értelemben :P )

2012. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hunkurunkvirág ***** válasza:
Mert lehet hogy nem vagy még abban a korban hogy sörözhess
2012. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor most már látod a fontossági sorrendet.


Ökörköri

2012. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!