Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy végre megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Már egyszer bevallotta nekem, hogy szeret, de én elutasítottam. Utána hosszú ideig nem beszéltünk, most meg megint olyan, mint azelőtt. Már én is szeretem, de tudom hogy még ő is szeret engem. É hagynám magam, ha végre rászánná magát, hogy egy beszélgetésnél megcsókolna. Visszacsókolnék... de ne tudom, hogy mire vár. Már én is akarom, mert már én is szeretem. Szóval hogyan vegyem rá, hogy végre megtegye? o.O

16/L



2012. jún. 3. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy már te is szereted és ha Ő is azt mondja, hogy még mindig szeret, akkor mondd neki, hogy csókoljon meg.
2012. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mire vár? Egyszer már elküldted, mit gondolsz? Nyugodtan felhozhatod, mi több, te is megcsókolhatod! Hajrá!


Nem kell mindig a srácokra várni.

2012. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Már te is szereted? Ez úgy hangzik, mint egy rossz szappanopera..
2012. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csókolod meg te?

22f

2012. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

16:32


az túl egyszerű lenne, és akkor nem tudna mit kérdezni ezen az oldalon :)

2012. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csókold meg, bizonytalan már benned! Ha megcsókolná, érezné, h zöld a lámpa és hogy szereted! :)
2012. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én nem merem... :/ és még szeret, mert nagyon teper... ha találkozunk, mindig megkérdezi mi újság van velem meg minden de aahhhhh.... mit csináljak, hogy azt vonja le az egészből, hogy már megteheti? nem kell tovább várnia?
2012. jún. 3. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ennyi, és ha ő is azt mondja, hogy szeret, te is megcsókolhatod. Nem teljesen mindegy, hogy ki kezdi?
2012. jún. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!