Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet, hogy az osztálytársam. Sejtem, hogy bejövök neki(órám folyton engem néz, sokszor mosolyog rám, mikor más lánnyal beszélek akkor lehajtja a fejét, na meg érzem is) ez fordítva is igaz. Az a gond teljesen más személyek vagyunk engem a sport izgat és így jobban részt veszek a közösségi életbe míg őt a tanulást ilyen könyvmoly típus emiatt ritkán tudok kettesbe maradni vele. Viszont csak kettesbe tud beszélni velem úgy maga az osztálytársak előtt nem. Így mit tegyek félek el hívni valahova mindenki előtt, mert 100% hogy ebbe a helyzetbe ő visszautasítana. Egyszer mikor kettesbe maradtunk finoman hozzá érve, mivel nem húzódott el, ezért megöltem és adtam neki az arcára egy puszit jó néven vette, de tovább nem mertem menni. Mit kéne csinálnom ???

2012. jún. 3. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

"ezért megöltem és adtam neki az arcára egy puszit"


Hopp egy nekrofil perverz.

2012. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod sokat olvas, gondolom jótanuló is. Kérj segítséget suli után az egyik tantárgyból, amiből szerinted elhinné, hogy kell neked a segítség a nyáron, mert rontani fogsz, vagy, mert valamit nem értesz. Később bent maradhattok suli után, vagy egyikőtök átmehetne a másikhoz korrepetálni (ezt még a szülők is beveszik :) néha... és akkor kettesben tudtok lenni. Ne rohand le, szépen alakul a dolog. Az egy dolog, hogy ő most nem anynira sportol, de ki tudja, itt a nyár, talán lesz kedve kimozdulni.
2012. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg megölted akkor add fel magad a jardon, talán enyhítő körülménynek tekintik.

Ha csak megölelted, és nem utasított vissza, mehetsz tovább nyugodtan ;)

2012. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
végül is ha megölted, a visszautasítástól nem kell félni....
2012. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, öcsém benéztem. *megöleltem akart lenni.:D kicsit félre írtam meg fáradt vagyok edzés miatt, de aki válaszolt annak köszönöm.
2012. jún. 3. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem csináld azt amit a többiek írtak de nem jó ötlet összejönni osztálytárssal mert ha szakítotok akkor egész nap látjátok egymást és az elég idegelő lehet...

ismered a mondást "házinyúlra nem lövünk"

2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!