Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg a lányt, hogy ne barátság alakuljon ki az egészből? Mit a "trükkje"?

Figyelt kérdés

Egy párszor már előfordult velem, hogy elég jól indult minden, de valamit elronthattam, mert barátként tekintett rám.

Pedig külsőre be jöttem nekik és kezdetben megvolt a kölcsönös vonzalom is, de valahogy mégis...


Általában aki tetszik, vele nem tudok teljesen feloldódni, nem tudom kimutatni az igazi (laza, vagány) énem. Látnátok csak hogy viselkedem egy csaj baráttal/haverral, és azzal, aki tetszik. Elég nagy a kontraszt.


Nem azért van ez, mert félek, hogy mit gondolna...hanem bennem van, hogyha nem fedem fel a valódi énem, akkor titokzatos maradok a számára....nomeg ha egyből a lazát és jófej oldalam adnám, inkább haver lennék neki...


Ez így jó? Vagy a legelejétől fogva viselkedjek természetesen, mutassam meg minden oldalam?


2010. jún. 3. 12:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt is észre veszem magamon, hogyha egyből jelét érzem annak ,hogy lehetne valami, futok a lány után. MSN-en is minden nap irok neki, meg személyesen is talikat szervezek, kísérgetem..pedig jó lenne talán néha kicsit "elérhetetlennek" lenni nem? Had keressen ő is...
2010. jún. 3. 12:18
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindig legyél természetes és ha nem akarsz a "barát" kategóriába sorolódni, akkor időnként érdemes vele érzékeltetni, hogy vonzódsz hozzá.


20F

2010. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Természetes= ne fogjam vissza magam, adjam önmagam? Legyek az a szeleburdi, laza és jófej srác már az elejétől fogva? De ha ezt teszem nem az fog benne tudatosulni, hogy "de jófej ez a gyerek, tök jó haver"...?
2010. jún. 3. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
dehogynem, de jófej ez a gyerek, tök jó haver pont ez fog tudatosulni, aztán próbálsz minél többet együtt lenni, és keresni a megfelelő alkalmakat
2010. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"dehogynem, de jófej ez a gyerek, tök jó haver pont ez fog tudatosulni, aztán próbálsz minél többet együtt lenni, és keresni a megfelelő alkalmakat"


Na az a haver rész nem tetszik nekem

2010. jún. 3. 12:42
 6/16 anonim ***** válasza:

legyél vele különösen figyelmes, dicsérd meg a ruháját, haját, kérdezd azokról a dolgokról, amik őt érdeklik, nézz rá ÚGY, kicsit ugráld körül, szerintem a pasiknak enm kell túlságosan elérhetetlennek látszaniuk, de azért ne nyavalyogj neki. Talán akkor kezd el havernak érezni, ha azt látja h nem lépsz és belenyugszik h akkor ebből nem lesz semmi.

18l

2010. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokról kell beszélned vele, amiről a barátaival nem beszél, ilyen egyszerű. Ne add ki magad teljesen, csak szépen lassan ismerkedjetek, aztán ha úgy érzed, kialakult némi vonzalom, akkor beszélgess vele intimebb témákról. Nem kifejezetten a szexről, pl. csók, érintés, illatok stb. Nem is olyan egyszerű. :)
2010. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem az. Korábban általában mindig a szívemre vettem a dolgokat ha valami nem úgy sikerült. Talán néha kicsit "nemtörődömnek" kellene lennem...
2010. jún. 3. 12:59
 9/16 anonim válasza:

Velem ugyan ez a helyzet szokott előfordulni :(

Rengeteg lány van akit felvettem msn-re és tök jól elvoltunk, éreztem a vonzalmat, találkozgattunk is és a végére mindig azlett, hogy barátok lettünk :/ (már mint csak barátok... semmi komolyabb) Jelengel van barátnőm, már több mint fél éve együtt vagyok vele. A szerencse, hogy őt úgy ismertem meg, hogy az egyik ilyen lány legjobb barátnője volt, és a lány segített vele összejönni, mivel mindent megbeszéltünk. :) De ettől még én is szeretném tudni, mit csinálok rosszul. Megértő vagyok, a lányok szerint humoros, jól el lehet velem beszélgetni meg stb. Nem tudom mit hogy kéne csinálnom, hogy máshogy gondoljana k a lányok. Lányok válaszait én is várnám :)

2010. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az előbbi 18 éves lány vagyok. Nekem pl nem jön be az msnes ismerkedés. Tetszik, ha egy fiú bátor, és lovagias, ha kicsit körülugrál, de nem túlságosan. Ha együtt vagyunk látom a szemében hogy tetszem neki, detársaságban néha másokkal is dumál és ettől engem megesz a féltékenység. (és ez jó, különben uncsi :) ). Msnen néhaoké beszélni de az nem az igazi ott mindenki más és ha vki azt hiszi h ott felszedhet az irritál, nem is beszélek vele élőben, főleg h olyankor meg egy nyuszi, miközben msnen nagy volt a szája. Nektek is könnyebb lenne élőben lazának lenni, ha nem tudnátok, h már kialakult rólatok egy kép az msn alapján és annak kell megfelelni
2010. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!