Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok mindenki által feltett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenki által feltett kérdés: Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nos, ebben a felállásban arról lenne szó , hogy én mint egy 14 éves lány, szeretném egy 16 éves fiúnak elmondani hogy bejön nekem. Azért kérem SoS a segítségeteket, mert nemsokára itt egy alkalom, amit ha megtudok fogni akkor borzasztó jó lenne :) Megyünk edzőtáborba nyáron , és kb. ( min) 8 éve edzünk együtt....érdekes módon eddig nem igazán beszélgettünk, de mostanában szinte végig szórakoztatjuk egymást edzések alatt .. :) És érzem ( női megérzés :DD ) hogy szerintem bejövök neki... :) De hogyan mondjam el neki hogy mi a helyzet? :)
2012. jún. 3. 17:51
 1/1 anonim válasza:
Csak ha már tényleg ott tartotok akkor mond meg neki :) Mert ha már annyira jó barátok lesztek annyira nem fogsz attól félni, hogy leülj vele és elmond neki...Mert ha tényleg úgy érzed, hogy ő is szeret akkor garantált a siker.
2012. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!