Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny? Bonyolu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny? Bonyolult sztori!

Figyelt kérdés

Szóval... ha megpróbálnám lerövidíteni, akkor valami olyasmiről lenne szó, hogy még szeptemberben megismertem egy fiút, és nagyon beleszerettem. Ő is belém, ezt sokszor mondta, szavakkal és tettekkel is kimutatta, de közben kiderült, hogy évek óta komoly párkapcsolatban él. Nem történt közöttünk testileg semmi, de lelkileg nagyon közel kerültünk egymáshoz, rengeteg átbeszélgetett nap meg éjszaka lezajlott, aztán egyik pillanatról a másikra valami átkattant benne, és elkezdett bunkón viselkedni velem. Egy darabig próbáltam helyrerakni a dolgokat, nem sikerült, békén hagytam. Hónapokig alig beszéltünk, kb havi egyszer én felhívtam vagy írtam neki és váltottunk pár szót. Aztán történt valami ami miatt muszáj volt odamennem, ahol dolgozik, és szerettem volna akkor menni, mikor ő is ott van, de képtelenek voltunk jó időpontot találni. Úgyhogy végül lementem egy olyan alkalommal, mikor úgy volt, hogy ő nem lesz ott, és egy másik ott dolgozó sráccal voltam egész nap. (nem szeretném leírni hol dolgozik, de ott egyedül ellenni unalmas) Aztán mégis befutott ő is, furán nézett, de nem mondott semmit, aztán tök kedves volt velem egész este. Ma megint elmentem oda, de előtte írtam neki e-mailt is, smst is, de nem reagált, és mikor odaértem szinte hozzám se szólt, egész nap elkerült, ha meglátott, bement az irodába, de közben láttam, hogy egy csomószor lesi a szeme sarkából, hogy mit csinálok. (mivel ő nem volt velem, megint a másik sráccal sétálgattam)

Nem értem mi van vele, soha az életben nem volt velem ilyen bunkó! Az egész családja ismer és szeret, és ő is mindig ölelget, puszilgat, ha ott vagyok. Ma volt, hogy láttam, hogy más nőt simogat meg, mikor tudja, hogy látom... Én nem csináltam semmit a másik sráccal, csak egyszer megöleltem, de teljesen más okból, és én amúgy minden barátomat rendszeresen ölelgetem. (ezt a srác is tudja) Nem értem miért viselkedik így, mikor ő kezdte a bunkózást. Amúgy sem jártam vele, és barátnője is van.

Tudom, hogy így elég zavarosnak tűnhet a sztori, de szerintetek féltékeny vagy szimplán utál? Soha nem adtam rá okot, hogy utáljon....:S Én 21 éves vagyok, ő 26, ha ez számít.


2012. jún. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég bonyolult, meg szerintem erre senki nem tud válaszolni, csak ő, hogy féltékeny volt e vagy sem. Mindenesetre barátnője van és hozzád is elég közel került, meg más csajokat fogdos, meg van róla a véleményem. Szerintem csak játszadozik össze-vissza, meg szerintem ő sem igazán tudja, hogy mit akar. De nem egy megbízható srác, ez egyértelmű.
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értem én,hogy sok jó csaj van a helyi építkezésen/tyúktelepen/portán,azt is értem,hogy ez a pasi nem igazán hűséges típus,azt is,hogy nem vesz Téged komolyan és csak arra kellesz Neki,csak Téged nem értelek,ezt miért is nem fogod fel.Nem féltékeny Rád és nem is utál valószínűleg,egyszerűen nem érdekled komolyan.Te meg folyamatosan agyalsz,rohangálsz utána,kombinálsz,tapadsz.Kicsit több intelligenciát ha kérhetnénk...szerinted miért csak a szeretője vagy???
2012. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve csak azt szeretné,hogy legyél,sorry,de akkor is leeshetne már a szitu!Le akart koptatni,mert nem akar Veled komolyat,ezért is nem reagált semmire.Te meg loholsz utána.Gratulálok!!!
2012. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a véleményt, a második szerintem erősen félreértelmezi a szitut. Én ugyan nem futok utána, nem miatta voltam most lent, dolgom volt ott, ő csak ott volt. Én csak megkérdeztem tőle, hogy ott lesz-e, nem reagált, hát nem is érdekelt, lementem, köszöntem neki, nem foglalkozott velem, hát én se vele. Előtte meg írtam hogy hónapokig alig beszéltünk, ez hol futás utána???????
2012. jún. 4. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:

2.nak csak annyit, hogy a kérdező azt írta, hogy volt egy olyan időszak amikor a srác szinte csak vele volt elfoglalva kiöntötte neki a szívét gondolom, "rengeteg átbeszélgetett nap meg éjszaka lezajlott". Ha csak szexre kell neki, akkor még nem tudta? Vagy újabban a pasik napokig beszélgetnek egy csajjal mielőtt szexkapcsolatba kezdenek?

Az ebben a legérdekesebb, hogy mi történt vele egyik napról a másikra... Eszébe jutott, hogy barátnője van...mert akkor jókor ugrik be neki.

Nem tudom, hogy akar-e tőled valamit, de szerintem ha így viselkedik tényleg nem érdemes foglalkozni vele, engem ezek után nem érdekelne. Bár alapból nem érdekelt volna mert barátnője van...

Első voltam

2012. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!