Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szembeszálljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szembeszálljak anyámmal? Nincs hozzá bátorságom, de így meg szenvedek.

Figyelt kérdés
Anyámnak nem tetszik a pasim, mert ő nem olyan tanult, gazdag stb.. Én meg tanult vagyok, normális állással (ő is dolgozik csak nem olyan végzettséget igénylő munkát, mint az enyém). És anyámnak ez nem jön be ellenzi az egészet. Megjegyzem már úgy tudja hogy szakítottunk, mert addig szekált míg ott nem hagytam. Nem bírtam elviselni naponta a beszólásokat, kiabálásokat, hogy miért ezzel a fiúval vagyok, és így szakítottam. (ennek már 1 éve). De utána rá 1 hónapra kibékültünk a fiúval, és azóta is együtt vagyunk, szeretjük egymást. De titokban. Nagyon rossz így titokban találkozgatni, és mindenkinek azt mondani, hogy nincs pasim, közben meg van és szeretem! Borzalmas ezt hazudni! A rokonság meg egyes emberek már szekálnak is, mikor lesz már pasim stb. És ez is nagyon zavar. Mit tegyek? Anyámat úgy képzeljétek el, mint egy pénzéhes, mások véleményére igényt tartó, külsőségekre adó illető. Ha megtudná hogy együtt vagyok azóta is ezzel a fiúval, enyhén szólva kikészülne... Már beleőrülök ebbe az egészbe. 21/L
2009. júl. 1. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tudom , hogy ez nem ilyen egyszerű, de ez nem az anyád élete, hanem a tiéd! A te döntéseiddel. Ha te azt a fiút szereted, akkor az anyádnak nemhogy fentartásai kellenének, hogy legyenek, hanem örülnie kéne, hogy a lánya boldog! Szerintem ülj le és beszéld ezt meg vele! A te életed, neked kell döntened, nem neki.
2009. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon le van kötve anyukád az anyagi dolgoknál. Valahogy meg kell győzni ,hogy az emberi lélek a fontos. Meg egyébként is neked kell élned a pasival, és nem neki. Ettől fogva neki nincs sok köze hozzá. Ha szeret Téged akkor ezt fogadja el. Mást nem lehet csinálni ,mint nyíltan megbeszélni / megmondani neki mert örökké nem lehet ezt eltitkolni ,és szerintem a barátodnak sem esik jól. Te életed ,neked kell döntened.
2009. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
sztem ez ottvan elrontva h majd egy évig hazudtál, h ti már nemjártok, de közben mégis. ez hatalmas csalódás lesz, és elég para így a szitu. én a helyedben mindenképp elmondtam volna, maximum egy hónappal később. és szembeszálltam volna anyámmal, de nem durván, hanem inkább olyan lélekre hatóan h aztlássa h én szenvedek ha nemlehetek a barátommal :D mégis csak egy anya ez hatott volna sztem.
2009. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne már hogy az anyagiak közétek tudjanak állni! Tudom hogy anyád tuti megőrülne ha eléállnál és közölnéd h jártok, de tedd meg! Vállald fel büszkén, hogy szereted! A srácnak se esik jól valószínűleg h le kell tagadnod... Az én anyám is utálja a pasimat, ő is nagyon sokszor veszekszik velem miatta, de akkoris felvállaom! Tedd ezt te is, szerintem megéri!!;)
2009. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Naga_Chevalier ***** válasza:
100%

Nos én azt mondom, hogy az édesanyád soha de soha nem volt igazán boldog.

A probléma nem veled van hanem vele, elsősorban.

Másod sorban viszont veled van a baj!!!

És talán ez most a fontosabb!

Már felnőtt vagy!

Miért hagyod hogy édesanyád irányítsa az életed?!

Az hiszi mindenhez joga van: "A kislányom boldogsága érdekében". De ez csak fedőduma.

Irányítani akar valakit az életben és te tökéletes alany vagy erre.

Hagyd ott és kézenfogva a barátoddal sétálj ki a házából ezzel azt mutatva hogy igen si tudod hogy mit akarsz és vagy olyan makacs mint ő.

Utánna ha tehetitek menjeetek olyan meszire amilyen meszire csak tudtok amíg le nem nyugszik.

Mert ha nem vágod pofán egy két szóval akkor mindig irányítani fog!

De ne tántorodja el a terveidtől, ne hagyd hogy az első ordítozásaival eltántorítson!

Légy magabiztos!!!

Szereted azt a srácot vagy nem.

Á L L J A S A R K A D R A ! ! !

2009. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz hogy szakítottál vele anyád nyomására. Így mindig terrorizálni fog és soha nem fog tetszeni senki, ha tanult ha nem. Nálunk én vagyok jobb anyagi helyzetben és a pasim családja ilyen.Kikészítik, szekálják elmondanak minket mindennek.Mégis kitart. Soha nem hagyna el ez miatt. Pedig miket ki nem állt az elmúlt év alatt. Először kicsit nehezebben vette fel a harcot de most már elérte azt hogy előtte nem szólhatnának rám semmit. Ő szerintük én tanult vagyok , és a gazdag lánynak nem az ő gyerekük való.Ehhez mit szólsz? Én a pasi helyében nem békültem volna ki veled, ha te ilyenért szakítasz. Másnak is van ilyen problémája. Harc, harc harc és kitartás.
2009. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Naga_Chevalier ***** válasza:

Igaza vana felettem lévőnek!!!!

Iszonyat nagy mázlista vagy hogy a barátod ezek után még hajlandó volt visszamenni hozzád.

Ha mégegyszer elszúrod? ..................

2009. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad!!!!!Tegyél meg mindent a boldogságért mert ha anyukádra hallgatsz és hozzámész mondjuk majd egy pénzes unalmas pasihoz amelett nem leszel boldog!Ne hallgass anyukádra mert hidd el megbánnád!Nyugodtan szállj szembe nem minden a pénz és a tanultság!Hiába van pénz ha boldogság nincs!

Erősnek kell lenned!Ne hagyd magad!Szorítok ;)

Remélem még jó sokáig együtt lesztek!Anyukáddal meg ne törődj ;)

2009. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legközelebbi azért nem fog tetszeni neki mert kék szemű. Az azutáni mert csak 170 cm magas. Elég önző az anyád.
2009. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huhh, iszonyúan aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek. És mégis hogy adagoljam be ezt az egészet? Nagyon félek. Ismerem anyámat, képes kidobni a házból...:S
2009. júl. 1. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!