Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, szembeszálljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szembeszálljak anyámmal? Nincs hozzá bátorságom, de így meg szenvedek.

Figyelt kérdés
Anyámnak nem tetszik a pasim, mert ő nem olyan tanult, gazdag stb.. Én meg tanult vagyok, normális állással (ő is dolgozik csak nem olyan végzettséget igénylő munkát, mint az enyém). És anyámnak ez nem jön be ellenzi az egészet. Megjegyzem már úgy tudja hogy szakítottunk, mert addig szekált míg ott nem hagytam. Nem bírtam elviselni naponta a beszólásokat, kiabálásokat, hogy miért ezzel a fiúval vagyok, és így szakítottam. (ennek már 1 éve). De utána rá 1 hónapra kibékültünk a fiúval, és azóta is együtt vagyunk, szeretjük egymást. De titokban. Nagyon rossz így titokban találkozgatni, és mindenkinek azt mondani, hogy nincs pasim, közben meg van és szeretem! Borzalmas ezt hazudni! A rokonság meg egyes emberek már szekálnak is, mikor lesz már pasim stb. És ez is nagyon zavar. Mit tegyek? Anyámat úgy képzeljétek el, mint egy pénzéhes, mások véleményére igényt tartó, külsőségekre adó illető. Ha megtudná hogy együtt vagyok azóta is ezzel a fiúval, enyhén szólva kikészülne... Már beleőrülök ebbe az egészbe. 21/L
2009. júl. 1. 20:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Figyelj!!!

Szerintem, ha szeretitek nagyon egymást és mind a ketten dolgoztok akkor az én véleményem szerint nincs semmi akadálya, hogy összeköltözetek ha netán anyud ki rakna otthonrol... De nem értem az ien anyákat, hogy lenne szive kirakni a lányát ha nem olyan pasit választ ami neki meg felelö...Szerintem beszéld meg anyuddal és ha netán nem ért meg és ki is akar rakni akkor beszélj a pároddal hogy költözetek albérletbe...

És legyetek boldogok!!!!!!!!!!!! :)

2009. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21 évesen a sarkadra állhatnál. És ha kidob? különköltözöl a pasiddal.Van munkád nem? Ha rá sem nézel 1-2 hétig anyádra, majd észhez tér. Csak azért tud terrorizálni mert hagyod magad. Ennyire már nem félhetsz valakitől. Van szád hangod lehet vele kiabálni, hogy térjen észhez. Attól félsz mi lesz ha kidob? Nagy szabadság, semmi szekálás. Hát ez lesz. Gondolom nem csak ebbe szól bele. Hajrá!
2009. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!