Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a 45- 50 évek pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 45- 50 évek pasiknak jövök be? ( 25 éves nő)

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 15:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul teszed fel a kérdést. Egy 45 éves pasi még egyáltalán nem öreg. Természetes, hogy bejössz nekik. A kérdés inkább az, hogy a saját korosztályodnak miért nem.
2012. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ja szóval akkor én vagyok a hibás. ja amúgy apám korosztálya szval 50 felett van az azért már öreg sztem
2012. jún. 4. 15:43
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
11-esnél a pont. A 45-50 éveseknek a 25 évesek mindig bejönnek, nem csak te, a többiek is, hiszen fiatalok. Ez nem különleges. A kérdés, hogy a huszonéveseknek miért nem.
2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azoknak kb mindenki bejön...
2012. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nekik nem jövök be
2012. jún. 4. 15:48
 16/24 anonim ***** válasza:
figyelj küldj egy képet, mert lehet hogy egy 21 évesnek is bejössz :D
2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Pityeeesz ***** válasza:
60%
Azért mert ők már lejjebb adtak az igényeikből. Ebben a korban többnyire mindegy ki rakja szét nekik csak lyuk legyen rajta .
2012. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Pittyeszz: szval engem akkor igénytelen csajnak tartassz? pedig nem vagyok az
2012. jún. 4. 15:56
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Pityesz meg társai. Ti hogy mekkora idióták vagytok. Megpróbálok kiállni a 45-s pasikért, bár én sem vagyok 45 csak 40! DE! Elhiheted, hogy egyikünk sem foglalkozik azzal, hogy mennyi idős, csak ti taknyosok. Persze vagytok olyan parasztok, hogy folyamatosan az orrunk alá dörgölitek, mintha mi akartuk volna az öregedést. Sosem éreztem magam öregnek, jó pár puncit sikerült 16 és 40 között magamévá tenni és most, hogy elértem a 40-et akkor kössem fel magam? Hát a libidóm nem, hogy csökkent volna, hanem nőtt és lett némi rutinom abban, hogy az első szex után is kívánja a nő velem a szexet. És ha jön egy dögös 25-ös akkor bizony mocorog a nadrág, és elkezd dolgozni bennünk a kaszanova... Szóval drága, nem hiszem, hogy aggódni kellene, ez a korosztály fóbia az első igazi dugással leküzdhető. :)
2012. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45-50 éves ffiaknak tetszenek a fiatal (18-25 éves) lányok, mert azok (hacsak nem kövérek) általában még feszes, friss húsok. Egy 50es nő már (hacsak nem Demi Moore rengeteg pénzzel, plasztikával,tornával), már sose fog úgy kinézni,mint egy 20 éves. Természetes, h egy átlagos fiatal nő bejön egy vénebbnek. Nem is kell ehhez különösen szépnek lenni, csak fiatalnak. De nyugi, a szépség és a fiatalság is múló állapot. :-)
2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!