Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány azt mondja hogy aranyos meg cuki vagyok. De ez mit jelent? Lányok ti kinek mondjátok hogy cuki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel soha nem fognak lefeküdni. Barátzóna, de talán annál is rosszabb.
2012. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akik nekem ugyan ezeket mondták, azok semmi mást nem akartak tőlem mint hogy meghallgassam őket és sírjanak a vállamon :D ennyi..csak barát
2012. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részvétem. Legalább 10 éve csak ezt hallottam nőtől...
2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, biztos velem van a baj, de én ma is mondtam már a fiúmnak, hogy tegnap is milyen cuki volt... Úgyhogy nálam totál nem jön be ez az "akivel biztos nem akarnak elfeküdni" hozzáállás :D
2012. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó: itt nem erről van szó
2012. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták még középsuliban, hogy aranyos vagyok. Mégis 21 évesen kínomban prostihoz kellett, hogy elmenjek szűzteleníteni magamat. Azóta sem volt barátnőm és kezdem azt hinni már nem is lesz, max a csúnya bálnák. :(
2012. jún. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rám is mondták már , méghozzá éppen szex után , szerintem azt jelenti a csajoknál , hogy megértő vagy , kedves , tisztelettudó , de mégis férfias. Egyébként én is furcsálottam ezt a kifejejezést , de megkértem a lányt , hogy részletezze , és így már nem volt ellenvetésem , hogy megtudtam mit ért ezalatt :D


18/F

2012. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!