Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok beleolvasna a levelezésetekbe? (korábbi facebook chat/e-mail/sms)

Figyelt kérdés
mit szólnátok hozzá? igaziból engem nem érdekel, meg bármikor megmutatnám neki, de az zavart hogy úgy nézte meg hogy nem tudtam róla... nincs titkolni valóm
2012. jún. 4. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasson... folyamatosan törlök mindent, jó a memóriám, nincs szükség előzményekre/mentett beszélgetésekre.
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csegi89 ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem nagyon bízik benned.
2012. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Korábban zavart az ilyesmi, de most már szerintem leszarnám... olvasson, ha tud úgyse talál semmit, mert nincs titkolnivalóm. Az irritálna, ha ettől függetlenül számon kérne bármiért is, mert tényleg nincs miért. Szóval mondjuk ha beszélgetek egy sráccal, tök random semleges dolgokról akkor ne féltékenykedjen, hogy ki ez a f.sz és mit akarok tőle, meg tuti megcsaltam.

Bár azt a palit is megnézem, aki feltöri az én fiókjaimat a teljesen értelmetlen betű és számkombinációkból álló jelszavammal. Tőle inkább tanácsot kérnék, hogy tehetném még védettebbé. :D

2012. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem nem zavarna, megnézheti...
2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszéld meg vele... Kicsit lehet, hogy engem is zavarna. De azért logikus, hogy úgy nézi meg, hogy nem tudsz róla. Ha lenne valami titkolnivalód és előre bejelentené, hogy "Drágám holnap meg szeretném nézni a facebookodat/emaileidet/smseidet nyílván kitörölnéd amit nem akarsz, hogy lásson.

Szerintem sem bízik meg benned, vagy kevés az önbizalma, vagy adtál rá valami okot, vagy nem tudom, de szerintem nem ártana megbeszélni.

2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit legyezgetné a hiúságom, hogy féltékeny rám :P amúgy meg nincs rejtegetnivalóm, nézegesse, de azért szólnék neki, h a bnőimmel folytatott beszélgetéseket ne olvassa már el. ha nem szereti a szex és new yorkot a tv-ben, akkor valsz ezt se fogja :D
2012. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
velem egyszer volt ilyen. feltörte az e-mail postafiókomat és kiabált velem 1-2 éves dolgok miatt, amikor még nem is ismertük egymást. iszonyú dühös voltam és felkaptam a telefonját, majd belenéztem az sms-eibe. nos kiderült, hogy megcsal. ennyit erről. sokszor a másiknak van vaj a füle mögött...
2012. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sztem is az van hogy nem bízik meg bennem. megbeszéltük, de azt mondta bízik bennem (ja ő lány, én fiú vagyok, a féreértések elkerülése miatt, de végülis mindegy)

igaziból nem akarok semmit kitörölni, az már titkolózásnak számítana sztem, de mint írtam nem az a baj h megnézte hanem h titokban. ha kíváncsi miért támad hátba :S

2012. jún. 5. 18:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy nem esett jól neked, de ezen egyébként kár rágódni, meg civakodni szerintem... Nem téged akart elárulni hanem saját magát védi a csalódástól. Én nem hinném el neki, hogy tejesen megbízik bennem. De ha ez az egy alkalom volt és amúgy nem olyan betegesen féltékeny, akkor nem nagy ügy.

Feltörte egyébként a fiókodat vagy smseket olvasott? Mert ha szem előtt hagytad és belenézett, akkor nem hibáztathatod. Ha feltörte az kicsit engem kicsit azért kiborítana. És hogy jöttél rá, hogy megnézte? Ő mondta el?

2012. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!