Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra, ha a párotok társkeresőn lenne?

Figyelt kérdés
Nemrég véletlenül megtudtam,hogy a barátom akivel 1 éve együtt vagyunk regisztrált társkeresőkre. Mondta a heverjának(akivel nem vagyok vmi jóban)h chatel,de ezt persze más nem tudhatja. Erre a barátja biztatta h hátha talál egy értelmesebb lányt..:( Azt mondta, h a legutóbbi összezörrenésünk után ő "kinyitotta a kaput",mert eddig csak engem látott stb Nagyon rosszul esett, én nagyon szerelmes vagyok,ő kevésbe amit meg is mondott anno a vitánk után:( Hogy reagálnátok? 24/L 28/F
2012. márc. 20. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
ha már másfele nézeget akkor menjen a pics*ába
2012. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálam kiverné a biztosítékot, az tuti..

ha nekem azt mondaná, hogy "kinyitotta a kaput", akkor én megmondanám neki, hogy tessék, akkor menj csak ki rajta, én meg duplára zárom mögötted..

2012. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így áll a helyzet, akkor csak idők kérdése, mikor lép le... Én nem hiszem, hogy megvárnám, amíg talál magának egy jobbat. Nehogy már te érezd magad megtisztelve, mert a nagyságos úr méltóztatik veled járni, amíg nem talál egy másikat... -.-
2012. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, a dolog, de tudom, hogy én vagyok neki a legjobb, és ő is tudja ezt, ezért nem különösebben aggódnék.
2012. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nagyon kiakadnék... megmondanám, hogy vagy törli magát vagy elhagyom.
2012. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a volt barátom csinált ilyet. én jöttem rá véletlenül, persze felregisztráltam h. mit csinál,és a volt -azota egyik "nagy" szerelmének irogatott.

persze kamunévvel és adatokkal...

végül letörölte magát és felhagyott vele.

de a mi kapcsolatunk már akkor is eléggé haldoklott,amiben csak az a szép, hogy azota se engedtük el igazán a másikat. és ez nekem egyre nehezebb,de nem tudom azt mondani h. holnaptol ne keressük egymást, és ő sem,mert nem olyanok vagyunk alapbol.


azt nem tudom tanácsolni h. hagyd el,mert mint irták idö kérdése, hisz anno én se voltam képes..és nálunk igen hosszu, fájdalmas vég lett.

ha van benned erő megtenni és képes is vagy,az nagyon jo. nekem nem volt. neki is nehezen,de rájöttem nem szeretett ö már akkor ha ilyen könnyen lemondott rolam.

2012. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!