Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A részeg ember igazat mond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg ember igazat mond? Kit válasszak az exemet, vagy a barátomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!16 éves lány vagyok.1 éve voltam életemben először szerelmes,de sajnos véget ért,és az akkori barátommal majd 1 évig nem tartottuk a kapcsolatot,szinte nem is köszöntünk egymásnak,olyan csúnyán váltunk el egymástól.1 év után sikerült túllépnem rajta,találtam egy másik partnert,aki komolyan gondolja velem,vele vagyok már 4 hónapja,persze előtte is voltak barátaim de,azok nem voltak komolyak.Mivel az exbarátom azon a településen lakik,ahol én,sokat találkozunk mostanában,és mindig ad nekem 3 puszit,köszönésképpen,és szoktunk beszélgetni.A mostani barátom meg elég féltékeny típus,és meg is értem h az.:/ Viszont ismeri az exbarátomat,régen együtt fociztak,és ők is szoktak beszélgetni,ami engem egyáltalán nem zavar:) Múlt héten,elmentem a barátommal bulizni,és ott volt az exbarátom is.Részeg volt.A barátom csocsózott,én meg táncoltam amikor az exem odajött hozzám,megfogta a derekamat,végighúzta a kezét a derekamon,amikor hátranéztem rámkacsintott.Aztán miután vett egy sört,megfogta a kezem,és meghívott egy pálinkára,elfogadtam tőle,és amikor fizetett rámnézett és azt mondta h hiányzok neki,én meg csak annyit mondtam h a részegség beszél belőled.Aztán amikor lehúztuk a pálinkát,megölelt,és elkezdett puszilgatni,aztán ezt szerencsére a barátom nem látta,viszont amikor jött felénk,az exem a derekamat fogta,és erre mérges lett a barátom és haza mentünk,alapból is indultunk volna,végülis nem csinált belőle parádét,csak annyit mondott h szarul esett neki.Tesómmal beszélt,és megkérdezte tőle,hogy vajon vissza mennék-e az exemhez.Aztmondta nem.Megnyugtatta.Én viszont arra döbbentem rá,hogy a mostani barátom iránt fele annyit nem érzek,mint amit az exem iránt éreztem,végülis az első szerelem soha nem múlik el.És van bennem egy kis remény,hogy majd az exem vissza akar jönni hozzám,és én nem tudom mit csináljak,mert most úgy érzem a kihúnyt parázs lángra kapott,és mostmár egyre kevesebbet akarok együtt lenni a barátommal.

Kértem tanácsot a barátnőimtől,és azt mondták h az exem féltékeny lehet a barátomra,mert látja h boldog vagyok,és lehet h vissza akar szerezni.Nektek mi a véleményetek?

F/16


2012. jún. 4. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mikor megláttam, hogy ilyen regény hosszúságú, inkább bele sem kezdtem az elolvasásába, így hát csak ennyit mondanék: csak ügyesen ;)
2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mit tudom én. Tudod ki f. fogja ezt elolvasni
2012. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

de izék vagytok:D

Hátha ha fele annyit se érzel iránta kár vele lenni.

Exedet meg vond kérdöre hogy mi volt amit csinált..

2012. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettőt külön kellene kezelned.

Kezdjük az exeddel:

Én sosem mennék vissza egyik exemhez sem. Ha el tudott hagyni, bármikor elhagyhat újra. Ha te hagytad el, neked is biztosan jó okod volt rá. Nem tudom, jelen esetben mi volt ez az ok ami miatt vége lett, de általában ha újrakezdik a felek, akkor előbb-utóbb újra jönnek a problémák is amik régen voltak. Ezt neked kell magadban lerendezned, átgondolnod, hogy vajon mi sülne ki belőle ha újrakezdenétek. Szerintem el kellene felejtened őt, ez lenne a legjobb.

A mostani barátod:

Ha nem vagy igazán szerelmes akkor lapát, szerintem 4 hónap alatt már többet kellene érezned, de ezt is neked kell tudnod, adhatsz neki még egy kis időt. De elég csúnya dolog lenne megcsalni őt az exeddel.

Arra, hogy 16 évesen pálinkázol... hát ahogy gondolod...

2012. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Johnny B. Goode ***** válasza:

Nos, én elolvastam :D


A hely, ahol a problémádra a választ megtalálod:

http://www.youtube.com/watch?v=3Ma-BeKXC38

2012. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
Azt azért nem értem, hogy ha lány vagy, miért F/16-ot írsz a végére.
2012. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sziasztok!16 éves lány vagyok."


"F/16"


Mekkora fail! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy exem, szeretjük egymást, de valahogy inkább csak úgy, mintha testvérek lennénk, vagy valami iylesmi. Így is váltunk el egyébként, többször megpróbáltuk. Azóta összejöttem egy másik pasival, nagyon boldogok vagyunk, 5 hónapja vagyunk együtt. Mivel mind egy egyetemre járunk, így közös körökben mozgunk, tehát van, h mindhárman ott vagyunk a buliban. Mivel exemmel nagyon jóban vagyunk, néha meg szoktam ölelni, de más nincs. Párommal leültem, megbeszéltük ezt a dolgot: mondtam neki, hogy direkt őelőtte ölelem meg exemet, hogy lássa, hogy nem a háta mögött csinálom, és nem csalom. Ő azt mondta erre, hogy minden oké, ő is beszélgetett exemmel, exem mondta neki, hogy örül, hogy együtt vagyunk párommal, és örül, hogy boldogok vagyunk együtt. Mindenki mindenkivel mindent megbeszélt, és nincs így kavar. Viszont én nem érzek többet exem iránt, és ő sem irántam, úgyhogy a te helyzeted bonyolultabb.....
2012. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez hülyeség,hogy a részeg ember igazat mond....Baszott jól lehet hazudni egy kis piával a véredben....Az,hogy ki mond igazat az az ember belső értékrendjétől függ...

Magyarul ha egyenes akkor megmondja az igazat,ha részeg akkor is.A pia csak jó kifogás,persze vannak a "vadállat" leszek ha iszom...Nekik a pszichiátria nevű helyet ajánlom...

2012. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!