Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a srácnak van barátnője és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srácnak van barátnője és szerelmes vagyok belé és ő sem utasít el? .16L

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy idős velem és van barátnője, de egy osztályba járunk és nekem Ő nagyon tetszik, sokat voltam mostanában vele és ez mindenkinek feltűnt, ezért elkezdtek pletykálni osztálytársaink. Odamentem hozzá,hogy megbeszéljük a dolgokat, erre azt mondta,hogy pont ettől félt, mert én lennék az,aki közé és a barátnője közé tudna állni, a beszélgetésünk óta még aranyosabb velem, mindig rám néz, mosolyog, ha kimegyek a teremből rögtön felnéz,hogy merre megyek, ráírta a kezemre a becenevét.. Most mit csináljak? Nem akarom szétrombolni a barátnőjével való kapcsolatát és azt mondta,hogy ő sem, de akkor miért közeledik hozzám,ha tudja,hogy nekem bejön? És bevallotta,hogy én is tetszek neki..
2012. jún. 5. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fúú én biztos nem kockáztatnék amíg van csaja. Abból csak rossz sül ki. Ha a gyerek ennyire megbízhatatlan a barátnője felé akkor annak a kapcsolatnak úgyse lesz hosszú jövője. :D
2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát igen... Jó dolog is az, mikor egy pasinak több nője van egyszerre...
2012. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neked az jó, hogy a pasid több nőt dug egyszerre, és te vagy az Xedik hajrá!!
2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismered a mondást?

"Házinyúlra nem lövünk"


Szóval ha te sem küldenél jeleket akkor a srác sem teperne.Miért nem veszed figyelembe hogy van barátnője,és ha veled csinálná ezt valaki, ha épp a te pasasodra hajtana valaki az neked is baromira fájna??

2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De épp ez az! Mondtam neki,hogy nem fogok nyomulni rá,mert nem akarom tönkretenni a kapcsolatát. De osztálytársak vagyunk, folyton 20 méterre vagyunk egymástól és jóban is vagyunk, önkéntelenül egymáshoz szólunk.. Ő aranyos velem! Én nem küldök felé jeleket, azon kívül,hogy nevetek a hülye poénjain...:$:) De ez nekem is iszonyúan fáj így.. MIT CSINÁLJAK? Lehetetlen így távol maradni tőle.
2012. jún. 5. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel,ha nem akarsz a csajával balhézni.Meg amúgy is....Próbálj meg csak barátként gondolni rá és majd neki is leesik hogy mi van.
2012. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a "jel küldés" nem gomb nyomásra megy! Vagyis az, hogy valaki teszik valakinek az látszik. Akkor is ha nem akarja.
2012. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ott van a probléma, hogy osztálytársad, hanem hogy van barátnője. Szerintem róla le kell mondanod, mivel ha összejönnél vele, akkor kurv@nak tartanának, mivel elszeretted a nőjétől. HA meg ők vesznek össze maguktól, és akkor jönnél vele össze, hát mit is mondjak akkor meg arra fognak gondolni, hogy miattad veszett vele össze.


Inkább keress mást, hiszen nagy a világ...

2012. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy a srác,hívott,hogy menjek vele és a haverjaival csak beszélgetni,meg elmentünk egyik haverjához(akivel egyébként én is jóban vagyok) és jól elvoltunk..meg pont ő kérdezte,hogy mennék-e velük.. most ez..?:\
2012. jún. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!