Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év feletti szűzeknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti szűzeknek csak az öngyilkosság marad?

Figyelt kérdés

Egy internetes oldalon olvastam, hogy aki 20 éves kor felett szűz az valószínűleg mentális bajokkal rendelekezik, vagy valami nincs rendben nála stb.


Így akkor nekem már esélyem sincs párkapcsolatra ha az emberek így gondolnak az ilyen emberekre mint én.


2012. jún. 5. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
aki így gondolkodik, az lője fejbe magát, már bocs. mekkora baromság már, az is, aki kitalálta, és az is, aki el is hiszi ...
2012. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én is főbe lőném magam ha lenne pisztolyom.

Csak hát nehéz beszerezni...

2012. jún. 5. 21:01
 3/26 anonim ***** válasza:

dehogyis, no para. nem vagy átlagos, de más meg másban nem átlagos. de egyébként meg ne tedd ki az ablakba, nem muszáj mindenkinek tudnia, mi a helyzet.

nekem egyetemen két csop.társam is volt, akik 24 évesen még szüzek voltak. de ma már egyik sem az.

minden megtörténik a maga idejében.

2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

akár fiú, akár lány vagy, ez a dolog könnyen megoldható.

ha fiú, menj prostihoz.

a lány, akkor igyál egy buliban eleget, és menj el az első fickóval, aki szóba áll veled.


hátha megjön az önbizalmad egy kiadós dugástól, és akkor nem fogsz ilyen baromságokon gondolkodni.

2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, de aki 20 éves koráig nem tud egy normális kapcsolatot sem összehozni annál azért biztosan akadnak gondok, de egy pszichológus is megoldja a gondokat nem kell egyből a bálamadzaghoz fordulni segítségért.
2012. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Van aki pisztolyra vár van aki pozitív változásra.

Én utóbbira,ha mégsem lesz sikerem,akkor természetes halál után mondhatom majd el magamról hogy hát ez nem jött össze... 25F

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

tuti fiú a kérdező,hiszen, ha lány lenne nem lenne problémája, akárkinek széttené a lábát ingyen megdugnák örömmel


szóval kérdező nem a te hibád, hanem a sok felszínes, válogatós, kényes,hisztis, beképzelt, egoista, ostoba, idegesítő rib@nc a felelős, azért, hogy neked sem jut szép nő

2012. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem az ő hibájuk.

Az én hibám, de nem tudok rajta változtatni.

2012. jún. 5. 21:15
 9/26 Johnny B. Goode ***** válasza:

Ne próbálj öngyilkos lenni, mert nem szép látvány a magát összepisiló, összekakiló és elélvező halott.

Ráadásul, ha meg nem sikerül, akkor lefoglalsz egy mentőautót, ami másnak az életébe kerülhet és akkor még nem is beszéltünk a gyógyíttatásod költségeiről...

Tehát senkinek nem jó.

2012. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem öngyilkosság, hanem dugás. Roppant megvalósÍthatatlan.
2012. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!