Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tűzoltó barátnők! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűzoltó barátnők! Ti is hasonlóképpen vélekedtek? (persze nem csak az ő válaszukat várom)

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal aki tűzoltó 25 éves, én 23 éves vagyok. 2 éve élünk együtt, újonnan rengeteget veszekszünk a foglalkozása miatt, én nagyon nagyra tartom azt amit csinál, és mérhetetlenül büszke vagyok rá, de nagyon féltem! Félek attól mikor szolgálatban van, baleset éri, rettegek mikor nem veszi fel a telefonját, de attól is megijedek ha megcsörren a telefonom, ne hogy rossz hírt hozzanak. Minden reggel elmondja nekem, hogy fel kell, hogy legyek készülve arra hogy nem biztos, hogy hazajön ma. Pár hónappal ez előtt füstmérgezést kapott, élet halál között lebegett. Azóta nagyon féltem, és azóta is veszekszünk. Felmerült közöttünk, hogy én is önkéntes tűzoltó lennék de ő hallani sem akar róla, pedig szeretném megérteni, jobban megismerni az ő szakmáját, szeretnék én is jót tenni a világnak. Ti tűzoltó barátnők hogy élitek meg ezt? Sosem veszekedtek? Nem féltitek? Hogyan nyugtatjátok magatokat? ( Kiváncsi vagyok azok véleményére is kiket ez nem érint, de átérzik a helyzetem)
2012. jún. 5. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én átérzem, de nem tudom erre mit kéne mondani. Neked mi a szakmád?
2012. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óvónő leszek, még továbbképzésre járok, ez a szakma meg sem közelíti az övét.
2012. jún. 5. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodjál le.

Nem kell idegeskedned-e felől.

2012. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!